• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Красиве життя закінчилося, йдемо в школу


Красиве життя закінчилося, йдемо в школу

З 25 січня школярі Чернігова після локдауну сядуть за парти. Основні предмети будуть викладатися очно, окремі – дистанційно.Василь Білогура, начальник Управління освіти ЧМР: «Якщо не буде ніяких рішень прийнято урядом, то відновлення освітнього процесу відбудеться в очному форматі. Прийнято відповідні рішення щодо внесення змін до розкладу. Певна частина предметів виведена в формат дистанційної роботи, тобто для того, щоб скоротити кількість уроків в очному форматі».

Рішення щодо відновлення очної форми навчання та підготовку розкладу у кожному освітньому закладі Чернігова приймалося на засіданні педагогічних рад. Враховувалися вимоги до дотримання карантинних заходів, проведення дезінфекції у класах, коридорах та санітарних кімнатах. А також кількість педагогів та класів.

Так, директорка 21-ї школи Інна Левченко каже, що скучила за дітьми, але трудове навчання, яке вона викладає її учні опановуватимуть дистанційно.


Інна Левченко, директорка Чернігівської ЗОШ №21: «В нашій школі одна зміна, тому нам легше було розсунути уроки, змінити розклад. Кожен день у дітей будуть очні уроки, а також будуть і онлайн. Закладом освіти розроблений графік роботи, де врахувалися такі моменти, щоб дітки йшли не на 8 годин, коли основний потік людей, які їдуть на роботу. Наші діти будуть приходити на 8:15, а інша частина дітей на другий урок – на 8:55».

Тож з понеділка кількість пасажирів у громадському транспорті збільшиться. До тих, хто їде на роботу на 8 та 9 годину ранку, додадуться ще близько 18 тисяч школярів. Тож, аби хоч якось розтягнути ці потоки у часі, навчальні заклади дещо змістили початок уроків. Детальний розклад по кожному класу та школі розміщено на сайті Управління освіти Чернігівської міської ради.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У нас була значна кількість батьків невдоволена тим, що знижується якість навчання і немає кому займатися і контролювати дітей вдома. Зараз ми спробуємо всіма класами повернутися до очної форми навчання. Подивимось по кількісним показникам захворюваності. Далі, можливо, будемо вживати якихось заходів. Давайте пробувати».

Відповідно до затвердженого розкладу занять, дистанційно викладатимуть музичне та образотворче мистецтво, фізичну культуру, інформатику, основи здоров’я, трудове навчання. А у старшокласників ще й громадянську освіту, зарубіжну літературу та технології. Інші предмети за очною формою.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: навчання, освіта, школярі, «Новий Чернігів»

Добавить в: