• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Черги на зупинках, маршрутки проїжджають повз: як працює громадський транспорт у локдаун у Чернігові


Черги на зупинках, маршрутки проїжджають повз: як працює громадський транспорт у локдаун у Чернігові

Щоб сісти в маршрутку, потрібно дістатися кінцевої, на зупинках. Як у перший робочий день локдауну люди добиралися на роботу, дивіться у сюжеті7 ранку. Вулиця Незалежності, кінцева зупинка 20, 21 та 23 маршрутів, а також 6 і 11 тролейбусів. На зупинці збираються люди. Усім вистачає сидячих місць у транспорті. Та вже на 4-й зупинці від кінцевої, біля церкви, на посадку не зупиняється жоден мікроавтобус – місць немає.

Пасажири скаржаться, більше години транспорт проходить повз них.

Надія Приставка каже, поспішає на роботу у дитячий садок. Так у цей час вона повинна робити дезінфекцію.

Надая Приставка, пасажирка: «Я з Білоуса добралася, бо у нас також один рейс ходить. З Білоусу, дякую, люди підвезли. І все, з 7 годин стоїмо на зупинці. Вже 47 хвилин стоїмо».

Оскільки маршрутки та тролейбуси не зупиняються, люди групуються і їдуть на таксі.


На зупинці Московська, що на Подусівці, помічаємо переповнені маршрутні таксі та автобуси. Чернігівець Володимир Мантійський каже, громадським транспортом останнім часом скористатись не виходить.

Володимир Мантійський, чернігівець: «Я на машинах-попутках під’їжджаю. З Московської на Оболонь. Їдуть на роботу – забрали, підвезли. Їдуть з роботи – забрали, підвезли».

Аліна Кравченко чекає 1-го автобусу. Каже, вийшла на зупинку Московська 5 хвилин тому.

Аліна Кравченко, пасажирка: «Беруть тільки сидячі, але місць вистачає – людей мало зараз їздить. Не працюють, то нормально. Доїхати можливо».

Зміни в режим роботи комунального транспорту не вносили. Кількість маршрутів та інтервал руху залишився таким, як і до запровадження локдауну, каже начальник Управління транспорту міської ради Олександр Рижий.

За 4 дні локдауну на водіїв громадського транспорту у Чернігові склали 1 протокол за перевищення допустимої кількості пасажирів в салоні, сказав пресофіцер патрульної поліції області Віталій Копистко.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: локдаун, транспорт, маршрутки, тролейбуси, UA: Чернігів

Добавить в: