• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Без гучних святкувань, але з 18-метровою зеленою красунею на Красній площі


Без гучних святкувань, але з 18-метровою зеленою красунею на Красній площі

Свято наближається з дотримання соціальної дистанції у 1,5 метри.

Останній тиждень листопада, а на Красній площі у Чернігові вже почали монтувати ялинку. Цьогоріч вона буде майже єдиним атрибутом новорічних свят, які прикрашатимуть головний майданчик міста.Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Ми відмовляємось від великого святкування. Однозначно не буде великих концертів. Не буде сцени, буде лише ялинка і мінімальна кількість фотозон».

З виглядом головного зимового дерева чернігівці визначилися самотужки, віддаючи свої голоси за найкращий варіант у соцмережах.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «В жовтні місяці ми запускали в соціальних мережах опитування, яку ялинку хочеться бачити в місті легенд на новорічні свята. Перша ялинка була повністю вся в кульках, друга – з янголами, третя з лісовими красенями. Більшість людей, а це 68%, обрали номер один. І власне ця ялинка вже сьогодні починає облаштовуватися в нашому місті».

Вирішальною стане думка містян і у питанні, чи встановлювати на головній площі ковзанку. Наразі більшість підтримують цю ідею. Але остаточного рішення поки немає.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Якщо і працюватиме в цьому році ковзанка, то однозначно з дотриманням карантинних заходів, однозначно з електронною реєстрацією і за попереднім записом. А також ковзанка буде встановлена так, що Красна площа не буде перекриватися».

З ялинкою, святковою ілюмінацією і можливо ще ковзанкою, - так виглядатиме Красна площа на новорічні свята. Без численних фотозон і футкорту. Гірляндами також прикрасять сквер Богдана Хмельницького, центральну алею, фонтани. У планах також сквер на Масанах та по вулиці Шевченка.

Стосовно роботи Туристично-інформаційного центру, який щороку влаштовував велику кількість розваг для дітей, то тут сподіваються хоча б на дозвіл працювати резиденції Дідуся.

Катерина Литвин, заступниця начальника Управління культури та туризму ЧМР: «Ми все ж таки віримо в те, що буде збережена можливість дітям зайти хоча б по одному, залишити лист Дідусю або написати той самий лист. Ми передбачимо, щоб лист був один, щоб ручку, якою дитина буде писати, могла забрати з собою. З дотриманням маскового режиму, свято має бути».

Не буде в цьому році і урочистого старту новорічних свят, аби уникнути скупчення людей. Зазвичай ялинку запалювали 19 грудня і свою роботу розпочинало Казкове містечко.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: новорічні свята, святкування, Катерина Литвин, «Дитинець»

Добавить в: