Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 5-11 класи на дистанційному навчанні до 13 листопада, а 1-4 на очному

5-11 класи на дистанційному навчанні до 13 листопада, а 1-4 на очному

Дистанційне навчання для учнів та учениць з 5 по 11 клас до 13 листопада включно. Таке рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.Засідання відбулося 27 жовтня.

Олена Горна, заступниця начальника Управління освіти ЧМР: «В силу того, що епідемічна ситуація у нас загострена, то ми бачимо, що ми повинні вжити заходи для того, щоб запобігти поширенню інфікування – розірвати ланцюжок зараження. І ми можемо це зробити тільки за умови зменшення кількості учнів, які одночасно відвідують заклад освіти, тобто, щоб забезпечити соціальну дистанцію, щоб зменшити кількість контактів».

Нині хворіють 27 дітей і 55 працівників закладів освіти.


Діти 1-4 класів менш самоорганізовані, тому вчитимуться стаціонарно. Проте, зважаючи на рекомендації Міністерства освіти, в Управлінні думають, як зменшити час перебування в навчальних закладів і молодших школярів та школярок.

Олена Горна, заступниця начальника Управління освіти ЧМР: «Предмети естетичного циклу – це музика, образотворче мистецтво, мистецтво, теж може викладатися в дистанційному форматі».

Рішення приймали разом з директорами шкіл і педагогічними колективами.

Дитсадки працюють без змін. Необхідними засобами вони забезпечені. Йшлося під час засідання комісії.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дистанційне навчання, школярі, Олена Горна, «Дитинець»

Добавить в: