Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 17 протоколів за тиждень склали поліцейські на чернігівських водіїв маршруток і тролейбусів


17 протоколів за тиждень склали поліцейські на чернігівських водіїв маршруток і тролейбусів

17 протоколів за перевищену кількість пасажирів склали поліцейські за тиждень на чернігівських водіїв маршруток і тролейбусів. Про це Суспільному розповіла Ганна Чернявська, прес-офіцер управління патрульної поліції в області.З 19 жовтня чернігівські водії маршруток почали контролювати кількість пасажирів у транспорті. Відмовляються брати на «стоячі» місця. Начальник міського управління транспорту, Олександр Рижий, каже – згідно з постановою Кабміну № 641, під час карантину у громадському транспорті можна перевозити пасажирів лише за кількістю сидячих місць.

За його словами, контролювати це мають самі перевізники та патрульна поліція. За минулий тиждень правоохоронці склали 17 протоколів за порушення кількості пасажирів на водіїв маршруток і тролейбусів.

«Адмінпротокол складають за статтею 44 пр.3 КУАП також під цю статтю підпадає, якщо водій або пасажири знаходяться без засобів індивідуального захисту», - пояснила Анна Чернявська.

Штраф за цією статтею - від 17 до 34 тисяч гривень водієві, а перевізник за це порушення може заплатити від 34 до 170 тисяч гривень. Водії кажуть, платити штраф ніхто не хоче, вимушені рахувати пасажирів у салоні, щоб заробити бодай щось.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перевізник, порушення, карантин, транспорт, Олександр Рижий, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект