Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від понеділка, 19 жовтня, опалення включать для лікарень та садочків міста


Від понеділка, 19 жовтня, опалення включать для лікарень та садочків міста

Місто розпочинає опалювальний сезон для дошкільних і медичних закладів. Питання запуску котелень насамперед для цих установ обговорили під час розширеної наради з керівниками теплогенеруючих підприємств та очільниками профільних управлінь у міській раді.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Згідно всіх діючих регламентів, ми опалювальний сезон починаємо на четверту добу після трьох попередніх, коли середньодобова температура менше 8 градусів. Прогноз погоди показує, що у нас субота – це перший день, коли середньодобова температура 15 поділити на 2 – 7,5, неділя – 8,4. І на третій день, не на четвертий, а на третій – в понеділок – ми почнемо опалювальний сезон».

Оскільки за попередніми прогнозами синоптиків із 22-23 жовтня температура повітря має трохи піднятися, вмикати тепло від наступного тижня вирішили не для всіх споживачів, а лише на соціально важливих об’єктах.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Лікарні включаємо, дитячі садочки включаємо. За будь-яких обставин, з понеділка включаємо опалення».

Відповідно до розпорядження міського голови Владислава Атрошенка, яке було підписано впродовж дня, опалення у цих закладах стартує від 12-ї години 19 жовтня. Впродовж вихідних Управління освіти та охорони здоров’я мають підготувати внутрішні мережі приміщень до подачі тепла.

У свою чергу питання про централізоване теплопостачання у приватних помешканнях розглянуть пізніше.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалювальний сезон, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект