Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Першокурсники Національного університету «Чернігівська політехніка» відсьогодні розпочали навчання


Першокурсники Національного університету «Чернігівська політехніка» відсьогодні розпочали навчання

У першокурсників Національного університету «Чернігівська політехніка» відсьогодні, 28 вересня, розпочалося навчання.Цьогоріч до університету прийшли майже 1000 першокурсників. Заняття у них почалися пізніше, бо затягнулися ЗНО та вступ, сказав Олександр Ліхута. Інші курси навчаються з 1-го вересня.

Проблем із тим, що у першокурсників майже на місяць пізніше почалися пари, не буде, сказав викладач Олександр Дрозд.

«Ми працюємо згідно з розкладом занять. Трішечки є ущільнення. Крім того, будемо використовувати більше самостійної роботи.»

Залежно від спеціальності, студенти можуть обирати форму навчання, каже заступник голови студради Олександр Ліхута.

«Лекційні заняття для всіх за вибором. Більше проходить онлайн. Є система Moodle. Також є два варіанти – аудиторні та змішані заняття, це те, що стосується практичних та лабораторних занять. Є технічні спеціальності, є більш гуманітарні. Там, де технічні — хімія чи машинне будування — ми приходимо на лабораторні і це називається змішане навчання. Для тих, хто більше працює з документами, наприклад, юристи, вони можуть Конституцію і вдома вивчити. Тому для них все навчання йде в системі Moodle, онлайн.»

Аби дотримуватись карантинних вимог, пари проходять у дві зміни. Різні інститути навчаються у різних корпусах.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: першокурсники, Чернігівська політехніка, навчання, Олександр Ліхута, Олександр Дрозд, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект