Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від 23 вересня 6-11 класи школи №3 впродовж тижня навчатимуться дистанційно – таке рішення педради


Від 23 вересня 6-11 класи школи №3 впродовж тижня навчатимуться дистанційно – таке рішення педради

Від середи, 23 вересня, 6-11 класи 3-ї школи навчатимуться дистанційно. Відповідне рішення напередодні ухвалили на педагогічній раді.Станом на початок тижня 30 із 96 вчителів перебувають на лікарняному із різних причин. У 4 із них лабораторно підтверджено коронавірусну інфекцію. Іще 2 очікують результатів тестування.

Олена Яковчук, директорка школи №3: «Є частина дітей, батьки яких переживають за те, що підтверджені позитивні випадки «Ковід» у вчителів, те що підтверджений один у 10-класниці і клас зараз перебуває на самоізоляції – на дистанційному навчанні на 2 тижні. Тому нашою педагогічною радою 22 вересня було проведено онлайн засідання і прийнято рішення, що учні з 6 по 11 клас, в яких працюють вчителі, в яких підтверджено позитивний діагноз «Ковід», будуть навчатися найближчим тижнем за дистанційною формою».

Серед дітей за станом здоров’я заклад не відвідує десята частина учнів. Дехто перебуває вдома за заявами батьків.

У школі кажуть, подальші рішення прийматимуть, виходячи із ситуації. Попередньо ж на онлайн освіту планують перейти лише на один тиждень, тобто до 29 вересня.

Олена Яковчук, директорка школи №3:«Останні контактні вже 10 днів не перебувають в закладі. І дай Боже, що почнуть одужувати наші вчителі, виходити. І дай Боже, щоб більше не підтверджувалося нових випадків. І ми сподіваємось, вийдемо на звичайну форму навчання і будемо працювати».

Частину завдань учням та ученицям даватимуть на самостійне опрацювання. Також будуть відео уроки та онлайн заняття.

Тим вчителям, які по хворобі не можуть працювати навіть дистанційно, знайдуть заміну.

У той же час класи початкової ланки навчатимуться без змін. Усі вони перебувають в окремому корпусі. Залишити у школі вирішили і 5-ті класи.

Олена Яковчук, директорка школи №3:«Учні 5-х класів, це діти, яким ще немає 12 років, навчатимуться. Для працюючих батьків є проблемою, бо немає з ким залишити дітей, а самі вони не можуть перебувати дома. Ми це розуміємо. І тому намагаємось піти на зустріч побажанням батьків, здобувачів освіти, тому 5-ті класи також будуть навчатися. Вони будуть самі на 3 поверсі, тому фактично теж будуть ізольовані».

Нагадаємо, від минулого тижня один із 10-х класів перебуває на самоізоляції через захворювання однієї дитини на COVID-19. Після обов’язкових 14 днів від контакту, вони зможуть повернутися до школи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: школа №3, дистанційне навчання, коронавірус, Олена Яковчук, COVID-19, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект