• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Від «Дворянського зібрання» - ані сліду!


Від «Дворянського зібрання» - ані сліду!

У самому серці Чернігова на стародавньому Дитинці демонтували готельно-туристичний комплекс «Дворянське зібрання». Від будівлі не залишилося ані сліду.Нині про те, що на цьому місті була недобудова, нагадує хіба що декілька цеглинок, які ще не встигли прибрати.

Наразі вся територія засипана піском та вирівняна. Аби привести її до такого вигляду, знадобилося близько 2 тижнів і понад 2 тисячі кубічних метрів піску. Загалом же роботи з демонтажу тривали протягом 3 місяців, розповідає виконроб Дмитро Рахаєв.


Дмитро Рахаєв, виконроб ТОВ «Добробуд»: «Работы по демонтажу у нас начались со 2 июня. Мы снесли недостроенное здание «Дворянское собрание». В сроки уложились. Срок нам был поставлен по 1 сентября. Сейчас у нас идут завершающие работы. Никаких больших проблем не было. Тут была масса техники, которая нам здорово облегчила работу в разборе здания. А в засыпке вообще никаких проблем – самосвалы приходят, бульдозер разравнивает, трамбовка трамбует».

Робітники та техніка завершують прибирати територію. Сьогодні мають здати об’єкт замовнику. Потужна техніка справляється на відмінно.

Вже найближчим часом тут розпочнуть роботу «Зеленбудівці». У планах – облаштувати територію та засадити її деревами.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Дворянське зібрання, демонтаж, недобудова, Дмитро Рахаєв, «Новий Чернігів»

Добавить в: