Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Скандальна земельна ділянка – якою буде її доля?


Скандальна земельна ділянка – якою буде її доля?

Долю земельної ділянки в мікрорайоні Шерстянка вирішували у четвер на засіданні виконавчого комітету міської ради. Нині нею розпоряджається один з депутатів обласної ради. Як стверджує міський голова, не маючи при цьому на цю ділянку законних прав.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «З 2011 року він не платить жодної копійки податку на землю. Пригородив собі скільки хотів цієї землі, користуючись тим, що він купив декілька приміщень у юридичної особи, у якої був договір на постійне користування землею. От у нього в голові це автоматично пов’язано, оскільки юридична особа мала договір на постійне користування, а він купив якусь частину майна підприємства, то йому автоматично звідкись повинно перейти право постійного користування».

Як пояснив Владислав Атрошенко, історія цієї ділянки триває вже кілька років, і навіть дійшла до суду. Але останнім часом вона знову стала нагальною, адже поруч почалося будівництво дороги на Шерстянку.


Паркан, який тут довгий час стояв, днями було демонтовано згідно з рішенням виконкому. А от саму землю, міський голова запропонував депутату оформити офіційно.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Він вів розмову за купівлю землі. Будь ласка, сплативши борги по земельному податку. Ми говоримо про те, що ми зацікавлені в тому, щоб господарюючий суб’єкт придбав цю землю за відповідними ціновими параметрами, встановленими відповідною зоною, згідно всіх нормативних документів».

Міська рада готова навіть профінансувати будівництво нової огорожі, в межах, які не заважатимуть будівництву дороги, якщо депутат сплатить борг за землю.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Шерстянка, виконком, податок, земля, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект