• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вибух гранати у Чернігівській області: що відомо про обставини трагедії


Вибух гранати у Чернігівській області: що відомо про обставини трагедії

Вибух на Чернігівщині.
Троє людей загинули від розриву гранати у селі Новий Биків. Ще одного потерпілого шпиталізували. Попередньо, гранату під час відпочинку з товаришами підірвав місцевий житель. Про обставини трагедії, далі у сюжеті.Село Новий Биків. Чернігівщина. На ганку біля приватного будинку усе й сталося. За дерев’яним столом сиділа компанія, щонайменше з 4 людей. Принаймні так повідомляють у поліції. Хтось з них приніс вибуховий пристрій, який врешті здетонував. Троє людей загинули на місці – двоє чоловіків і одна жінка. Ще одну людину шпиталізували до лікарні.

Щойно зв’язувалися з поліцією Чернігівщини. Вчора слідчі працювали до пізнього вечора. І розпитали в них, чи відомо вже щось, якась конкретика.


Юлія Ковтун, речниця поліції Чернігівщини:
«За попередньою інформацією, там вибухнула граната Ф-1. Наразі поліція встановлює, хто саме приніс гранату, і яким чином вона підірвалася. Попередньо, її приніс один з чоловіків, який був на місці».

Коли під’їхали, побачили кількох сусідів біля столу. Біля нього ще тліє вогнище, ймовірно речі залишилися, вони вирішили спалити. Нині сусіди трошки розійшлися. Але ми обов’язково розпитаємо, в чому причина і звідки тут міг взятися вибуховий пристрій.

За попередньою інформацією поліції, це граната Ф-1.

Все село і навіть навколишні знають, що сталося. Можливо дізнаємося і ми. А також більше розпитаємо про стан потерпілого. Він нині в районній лікарні.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вибух, граната, Новий Биків, загиблі, «1+1», «ТСН»

Добавить в: