Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Атрошенко закликав Гривка і Семінського вибачитися і назвав це неприпустимим у демократичній державі


Атрошенко закликав Гривка і Семінського вибачитися і назвав це неприпустимим у демократичній державі

Погрози за присутність на заході опозиційної партії.

Міський голова Владислав Атрошенко висловив свою думку з приводу публічних заяв та листів двох народних депутатів Сергія Гривка та Олега Семінського, зі звинуваченнями на адресу міністерки молоді та спорту Ніни Лемеш, яка у свій вихідний відвідала конференцію партії «Рідний дім».Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Погрози, що хтось там не туди пішов, не в ту партію, не в ту політичну силу, це дуже такий тривожний дзвіночок. Я попросив вивчити з правової точки зору, дати оцінку цим листам. А далі ми подумаємо, що з ними робити».

Порівняно з усіма скандалами, пов’язаними з нинішньою владою, а саме викликом повій у Верховну Раду чи пропозицією заплатити собакою за комуналку, погрози на ім’я посадовця є значно суттєвішими, зазначив міський голова. За його словами, таким заявам не місце у правовій демократичній державі і депутати мають вибачитися, інакше оцінку прецеденту дадуть відповідні органи та установи.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо ці депутати вибачаться протягом найближчих 3 днів і скажуть, що це була помилка, то ми залишимо ці листи без уваги, хай це буде просто свідченням відсутності клепки в їхніх головах. Якщо не буде відповідної реакції від цих названих депутатів, а саме, Гривко і Семінський, то ми зробимо відповідну реакцію стосовно цих листів».

Також Владислав Атрошенко обурився з приводу абсурдності і неприпустимості деяких інших заяв депутатів від «Слуги народу». Зокрема, висловлювання керівниці комітету соцполітики про дітей низької якості.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Заявление про некачественных детей – это серьезная заявка, которой надо дать оценку на должном уровне. Эти вещи нельзя замалчивать. Надо за шкирки выкинуть с Верховной Рады, которая это заявила. Утром узнал – до вечера заяву с извинениями перед обществом».

І так як саме українці наділяють цих людей правами керувати державою, до їх вибору треба підходити свідомо, підкреслив Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Единственное о чем надо просить людей: люди, не голосуйте за придурков. За любые политические силы, только не выбирайте идиотов».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Ніна Лемеш, Гривко, Семінський, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект