Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » День молоді на пляжі і з міським головою: Атрошенко відзначив переможців змагань і привітав містян


Home net

День молоді на пляжі і з міським головою: Атрошенко відзначив переможців змагань і привітав містян

У спортивному азарті, і з особистими та командними перемогами.
Переддень Дня молоді у Чернігові відзначили насичено. На спорт майданчиках «Золотого берега» за першість у традиційних для міста турнірах зі стрітболу, а також пляжного футболу та волейболу боролися найактивніші.Кілька годин напруженої гри між вихованцями спортивних шкіл, професійних спортсменів та всіх охочих, і фахове журі готове оголосити переможців. Відзначити кращих, а також привітати містян зі святом прийшов і міський голова Владислав Атрошенко.

Змагання для спортсменів це також частина постійної роботи над собою, як і решта тренувань, тому переможених цього дня не було.


Спортивна інфраструктура міста та пляжу за останні 4 роки суттєво змінилася. За кошти міського бюджету реконструюються чимало футбольних та баскетбольних полів, капітально ремонтують спортивні зали та басейни, а на пляжі створюють майданчики готові приймати змагання всеукраїнського та міжнародного рівнів. Вони є доступними та відкритими, аби молодь і підростаюче покоління могли провести час з користю, а також стати сильнішими.

Разом із тим місто вже має певні здобутки на досить високому рівні.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «В цьому році перенесені Олімпійські ігри в Токіо на наступний рік. У нас на даний момент готуються і мають шанси відібратися троє спортсменів на участь в Олімпійських іграх. Є відповідно молоді спортсмени, які підростають. Це кандидати і у велоспорті – чемпіон Європи Андрій Пономарь, призер чемпіонату Європи з важкої атлетики Валентина Кисіль, бокс – Денис Пісоцький, і інша плеяда спортсменів, на які ми розраховуємо, які будуть підростати і показувати високі і достойні результати».

Окрім спортивних локацій влітку міський пляж також є осередком суспільного та культурного життя Чернігова. У свята тут лунає музика, відбуваються показові виступи секцій та художніх колективів, а дітей розважають аніматори. Для відпочинку зроблені всі умови – доглянута територія, рівний і пологий берег, чистий пісок, роздягальні, душові, заклади харчування та дитячі майданчики. Сюди ідуть родинами на вихідні та будні, інколи, аби просто прогулятися, - і кожен може знайти щось для себе.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: День молоді, пляж, Золотий берег, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект