• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові біля обласної станції «швидкої» Зеленського зустріли мітингувальники


У Чернігові біля обласної станції «швидкої» Зеленського зустріли мітингувальники

До Чернігова із робочою поїздкою приїхав президент Володимир Зеленський. Одним із місць, які він відвідав, став обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Там на нього чекали близько сотні мітингувальників.За п’ять хвилин дванадцята. Дорога з аеродрому «Півці» до Чернігова. Нею їде 14 машин кортежу Володимира Зеленського. Тим часом біля обласного центру екстреної медичної допомоги, куди їде президент, не припиняють роботи будівельники.

«Ми на роботі, ми ж – субпідрядники, будемо бруківку тут класти.»

За десять хвилин під’їжджає кортеж. На нього чекають близько сотні людей. Серед них –родина загиблого прилучанина Дениса Чаленка, декілька родин, які незадоволені розслідуванням загибелі їхніх дітей, представники «Національного корпусу».

Керівник місцевого штабу «Нацкорпусу» Олександр Тарнавський каже, що хоче спитати про призначення нового потенційного міністра освіти Сергія Шкарлета.

«Є питання до нього. Він був активним членом «Партії регіонів», за його заявами, і був радником Табачника. Я 10 років тому організовував у Чернігові акції проти Табачника зі студентськими профспілками, проти того проросійського курсу, який обрала команди Януковича.»


Також, каже, мають питання щодо розведення військ, бо серед них є хлопець, який втратив ногу на позиціях, про які говорять аби залишати.

З мітингувальниками Володимир Зеленський спілкувався 7 хвилин. Говорили про загиблих дітей і про можливе розведення військ. Далі розмову з людьми продовжив перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов. Поставити запитання про можливе призначення Сергія Шкарлета міністром освіти «Нацкорпус» не зміг. Зеленський пішов.

Тим часом Володимир Зеленський оглянув обласний центр екстреної медичної допомоги. Він увійшов до проєкту «Велике будівництво», його ремонт коштує 19 мільйонів гривень.

Потім президент 15 хвилин спілкувався з журналістами.

«Сьогодні ми розмовляємо з головою облдержадміністрації. Бачимо поточність виконання робіт за нашим фундаментальним інфраструктурним проектом «Велике будівництво». Чекати до листопада будівництва такого центру не хочеться. Тому проговорили, якщо буде можливість здати цей центр у вересні-жовтні. Це прекрасно, щиро вдячні, а гроші всі обов’язково дійдуть до забудовника», - сказав Володимир Зеленський.

Після обласного центру екстреної медичної допомоги Володимир Зеленський поїхав до готелю «Шишкін» на зустріч із представниками бізнесу.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Зеленський, мітинг, візит, Президент, UA: Чернігів

Добавить в: