Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 1 липня вартість транспортування газу зросте на 17 копійок


Нормовен

З 1 липня вартість транспортування газу зросте на 17 копійок

На 17 копійок зросте вартість транспортування кубометра газу. Про це на прес-конференції повідомила голова правління «Чернігівгазу» Алла Ярова. Підвищення тарифу планують із першого липня цього року. До вартості доставки газу входить, зокрема, обслуговування газопроводів, усунення аварійних ситуацій, планова повірка вузла обліку, заміна лічильника, який цю повірку не пройшов. Як до підвищення ставляться люди та скільки грошей витрачають на газ – дивіться в сюжеті.З 1 липня цього року вартість транспортування газу зросте, розповіла голова правління «Чернігівгазу» Алла Ярова. Тариф підвищать на майже 17 копійок за кубометр.

Якщо зараз за транспортування 200 кубометрів людина має заплатити 213 гривень, то з першого липня ця сума складе 247 гривень.

Політична партія Владислава Атрошенко

«Підвищення тарифу, яке ми очікували з 1-го січня, розділили на два етапи. І, фактично, другий етап – це вирівнювання», - каже Алла Ярова.

Через те, що НКРЕКП підвищення тарифу розділила на 2 етапи, «Чернігівгаз» несе збитки, каже фінансовий директор компанії Сергій Рябко. За перший квартал цього року – це 40 мільйонів гривень.

«Вирівнювання тарифу з 1 липня трошки покращить картину. Але рік ми очікуємо також закінчити зі збитками, хоча вони і будуть максимально наближеними до точки беззбитковості. Підприємство перестане збільшувати борги, але не зможе погасити ті борги, які виникли у попередні періоди. З 2014-го року наші накопичувальні збитки склали більше 600 мільйонів гривень», - сказав Сергій Рябко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: газ, транспортування, тарифи, підвищення, Алла Ярова, Сергій Рябко, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект