Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З 27 березня міським транспортом зможуть користуватися окремі категорії громадян
Карантин

З 27 березня міським транспортом зможуть користуватися окремі категорії громадян

З п’ятниці, 27 березня, міський транспорт буде підвозити лише працівників комунальних підприємств, критично важливих установ та організацій та медзакладів. Тобто лише тих, хто матиме спеціальні, тимчасові посвідчення. У перелік увійшли служби, від яких залежить життєдіяльність міста.Єдине виключення буде зроблено для військових, які матимуть право проїзду без цих посвідчень, на підставі військового квитка. Це правило не розповсюджується на військових пенсіонерів, а стосується тільки осіб на дійсній військовій службі.

Рішення прийняли на виконкомі 24 березня.

Платити за проїзд будуть усі пасажири. Ціна квитка звичайна.

Тобто з 00:01 27 березня перевезення здійснюватиметься у режимі спеціальних перевезень. 7 днів на тиждень, до закінчення карантину, міський транспорт працювати з 6 до 9 години ранку та з 16 до 20 години вечора.

Стосовно спеціальних посвідчень для проїзду, то у чернігівському видавництві вже замовлено близько 10 тисяч таких перепусток. Вони будуть роздруковані і роздані працівникам. Кожен матиме оригінал підпису Чернігівського міського голови та оригінал печатки міської ради, аби уникнути підробок.

Автобуси приватних перевізників обслуговуватимуть спец перевезення за приватними замовленнями керівників інших підприємств по узгодженому з патрульною поліцією маршруту.

Чернігівський міський голова звернувся до чернігівців з проханням, не сприймати ці обмежувальні заходи, як незручності, а як додаткову можливість не заразитися коронавірусом.

За попереднім рішенням виконкому, коли робота громадського транспорту прийнялася на два вихідних – 21 і 22 березня, керівникам підприємств давалася можливість на підготовку організації доставки їх працівників до робочих місць. Окрім того, це була своєрідна пробація, щоб зрозуміти реальну потребу та рівень соціальної напруги при переході на обмежувальні заходи в роботі транспорту.

Прийнятим новим рішенням від 24 березня у цю систему внесені зміни, напрацьовані з урахуванням першого досвіду. Робота громадського транспорту Чернігова в звичайному режимі продовжено ще на два дні – на ці середу і четвер. З п’ятниці, 27 березня, громадський транспорт працюватиме у режимі регулярних спеціальних перевезень.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, карантин, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект