Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Школи, виші та ПТУ Чернігова на вимушених канікулах, дитсадки працюватимуть ще 2 дні


Нормовен

Школи, виші та ПТУ Чернігова на вимушених канікулах, дитсадки працюватимуть ще 2 дні

Чернігівські школярі завтра не вийдуть на навчання, а садочки працюватимуть ще 2 дні, на карантин також йдуть всі виші та ПТУ міста. Про це Суспільному сказав заступник міського голови Чернігова Олександр Ломако.«Дошкільні навчальні заклади два дні працюватимуть. За цей час батьки матимуть можливість врегулювати питання з роботодавцями. Ми просимо з розумінням ставитися до рішення уряду та дати можливість батькам взяти відпустку на час карантину», - сказав Ломако.

Також за словами Олександра Ломаки, на час карантину заняття в закладах культури та спорту будуть призупинені, масові заходи в закритих приміщеннях мають бути скасовані, дезінфекцію в громадському транспорті та в закладах з великою кількістю відвідувачів посилять.

Політична партія Владислава Атрошенко
Через відсутність розпорядження Кабміну в облдержадміністрації жодних рішень наразі не приймали, каже в.о. директора департаменту інформдіяльності Оксана Сердюк.

Облмуздрамтеатр продовжує працювати в звичному режимі, повідомив директор Сергій Мойсієнко.

Наразі відмінили три спектаклі Кропивницького музично-драматичного театру, заплановані на 21 березня. Гастролі відмінили на прохання гостей з Кропивницького, та перенесли на вересень. Матч чернігівської «Десна» проти полтавської «Ворскли» завтра. 12 березня, проведуть, однак без глядачів.

Нагадаємо, сьогодні Уряд ухвалив рішення, згідно з яким запровадив карантин у навчальних закладах по всій Україні на 3 тижні, до 3 квітня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантин, школа, дитсадок, Олександ Ломако, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект