Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Щоденники Євробачення. Олександр Порядинський: «Задача кожного артиста максимально відкрити себе»


Щоденники Євробачення. Олександр Порядинський: «Задача кожного артиста максимально відкрити себе»

Ще 8 учасників-конкурсантів вийдуть 15 лютого під час національного відбору на Євробачення. Під номером 4 у нас буде Олександр Порядинський.- Коли ти дізнався і як саме це було, що ти один з 16 конкурсантів у відборі в цьому році?

- Дізнався з соцмереж. Мене почали вітати люди. Тоді я вже зайшов на сторінку каналу «СТБ» і там побачив своє ім’я та фото.

- Ти перший раз береш участь у відборі?
- Вже приходив на кастинг. Це ніби третій раз, і цей раз успішний.

- Ти робив роботу над помилками? Що тобі казали тоді?
- Особливо коментарів я не чув з приводу пісні та виконання. «Дякуємо, ми вам зателефонуємо» - такого не було. Були запитання якісь, але вони не стосувалися пісні.

- Яка історія в тебе буде на сцені в цьому році? Про що твоя пісня?
- Пісні про кохання – це класно. Але я не написав такої достойної пісні, щоб з нею представляти Україну. Тому в мене пісня, що в кожного з нас в житті трапляється ситуації, які дуже складно часом переживати, справлятися з ними. Але обов’язково завжди є люди, які тебе мотивують. Можливо ти сам когось мотивуєш. Ця пісня саме про труднощі і про перемоги.

- Зараз в «Apple Music» є така статистика «Хіти України». І твоя пісня з усіх робіт, які є зараз в Україні в даний момент, піднялася на 4 сходинку. Якби ти це прокоментував?
- Мені дуже приємно, що люди слухають і їм подобається.

- Головний ваш виклик у нацвідборі?
- Головний виклик, напевно, вийти і показати, що я можу. В першу чергу задача кожного артиста в тому, щоб відкрити себе і донести цю думку. А щоб ти доніс цю думку, ти повинен повністю віддатись. І це такий внутрішній процес, про який розуміють актори, співаки. І це досить складно насправді, щоб це було максимально якісно. Тому задача кожного артиста, я вважаю, максимально відкрити себе. Мені теж ця задача стоїть. Безумовно, я хочу представляти Україну на Євробаченні. Можливо це звучить зухвало, і обирати звичайно людям, але я вважаю, що я достойний контингент.

- Чи не боїшся ти критики з боку журі? На кого ти будеш робити більший акцент: на глядачів чи ну журі?
- Розраховую, звичайно, на людей. Критика, в більшості випадках, неприємна. Думаю, кожен мене зрозуміє. Але намагаюсь сприймати критику адекватно. І якщо дійсно це якісь поради, які стосуються творчості, я прислухаюсь до цього.

- Чи не боїшся ти скандалів під час відбору? Інколи журналісти багато чого домальовують, навіть глядачі можуть багато чого вигадати.
- Це дуже відповідальний крок. Сергій Притула думаю, завжди зможе знайти якесь цікаве запитання, на яке потрібно буде відповісти. Сказати, що я боюсь… Ні, не боюсь. Але я чекаю чогось цікавого, і готуюсь до гіршого, як зі сторони журі, так і зі сторони глядачів.

- Чи є у тебе в плейлисті пісні саме з конкурсу Євробачення?
- Є. Цей виконавець в минулому році представляв Швецію. Джон Люндвік «Too Late For Love». Мені дуже сподобався цей учасник. І сподобався його виступ.

- Як в тебе зараз відбувається підготовка до твого номеру? Все ж таки акцент ти робиш на пісню чи на номер повністю, якусь постановку?
- Я вважаю, що тут немає чітких цілей і на що потрібно робити акцент. Тому що за часів конкурсів перемагали і були дуже достойні претенденти в різних жанрах, у когось був більший нахил на шоу, у кого на пісню. Я просто показую те, що я можу. Якби я вмів танцювати, наприклад як Монатік, я б звичайно ще й станцював. Тому я максимально показує те, що я можу.

- Будь ласка, підтримайте мене. Під цифрою 4 я буду співати свою пісню «Savior».Gorod.cn.ua. Відео: «Телеканал СТБ»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Порядинський, Євробачення, нацвідбір, Savior, Телеканал СТБ

Добавить в:


ЦентрКомплект