Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ексклюзивні кадри з місця катастрофи літака МАУ: фахівці виявили десятки отворів на фюзеляжі


Нормовен

Ексклюзивні кадри з місця катастрофи літака МАУ: фахівці виявили десятки отворів на фюзеляжі

Десятки отворів на фюзеляжі і осколки ракети в пасажирських сидіннях.
Іранці не могли заперечити очевидного і тому визнали, що український «Боїнг» збила їхня ракета. Про це кажуть фахівці, які зараз працюють на місці трагедії. Їм вдалося зібрати значну частину рештків літака в одному місті і тепер вони уважно вивчають ці уламки. Детальніше в сюжеті.11 довгих рядів з уламками – це все, що залишилося від українського «Боїнга».

Фактично без сну та відпочинку українські рятувальники три доби збирають на цьому майданчику металеві частини літака. Ось чи не найбільший шматок – це правий борт, там ще видніється напис «Міжнародні авіалінії».

Іранці вантажівкою підвозять рештки шасі та двигуна. Експерти одразу ж оглядають його лопаті. Якби в ньому була пожежа, то вони мали б бути у кіптяві.

І нарешті експерти добираються до носової частини літака, це кабіна екіпажу, те, що від неї залишилося. На верхній частині чітко видно вихідні обвуглені отвори. Фахівці швидко перевертають залишки літака, шукають вхідні отвори і одразу ж розставляють мірні лінійки з цифрами. Вочевидь це вже прямі докази – дірки, десятки отворів у нижній частині борту, краї яких увігнуті всередину. І от нарешті вже й самі осколки, вони застрягли в обшивці крісел.

Інша частина фахівців опитує свідків. Іранці навипередки розповідають про сильний вибух і вогонь, який падав з нічного неба.

Українських експертів дивує, що на місці катастрофи вони не бачать мобільних телефонів. І це при тому, що на борту було 167 пасажирів.

Остаточні висновки робитимуть згодом, але вже зараз експерти впевнені, ракета розірвалася біля кабіни пілотів. Вони загинули миттєво.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: авіакатастрофа, Іран, Боїнг, МАУ, розслідування, «1+1», «ТСН»

Добавить в:


ЦентрКомплект