Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Підозра за фактом хуліганства: чернігівець провокував конфлікти і викладав відео в Інтернет


Home net

Підозра за фактом хуліганства: чернігівець провокував конфлікти і викладав відео в Інтернет

Поліція повідомила чернігівцю про підозру за фактом хуліганства: він провокував конфлікти у розважальних закладах та на вулицях міста і викладав відео в Інтернет. Як сказала речниця Чернігівського відділу поліції Наталія Слабеняк, йому інкримінують вчинення двох кримінальних правопорушень. Перше - стосується конфлікту з жінками у нічному клубі, коли він стріляв у їхній бік.А це відео зняте у вересні на проспекті Миру біля Катерининської церкви в Чернігові. Підозрюваний чіплявся до двох чернігівців, направляв на них пістолет, пирскав у їхній бік сльозогінним газом та бив ногами. Наступні кадри містять сцени насильства.

«Щоб не просили милостиню. Що таке, пече, так? Це Боженька підпікає. Туди стали обоє, сюди підійшов. Ти що, не зрозумів? Упав! Ліг! Швидко! Лежати! - Допоможіть! – А ну сюди, собако. - Ви чого гроші в людей крадете? – Я не краду! – Твій син краде, він ходить просить милостиню. Сюди підійшов, швидко ліг, лежати, руки за голову!»


Як сказала Наталія Слабеняк, поліція вилучила у підозрюваного пістолет під патрон Флобера.

Наталія Слабеняк, речниця Чернігівського відділу поліції: «Це зброя травматичної дії, яку зловмисник націлював на людей, перебуваючи у публічних місцях. Хоча дозвіл на цей пістолет не потрібен, він може становити загрозу здоров’ю людини при пострілі впритул.»

За декількома заявами громадян поліція розслідує провадження, відкрите за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). В майбутньому суд може позбавити зловмисника волі на строк від трьох до семи років.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хуліганство, підозра, Наталія Слабеняк, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект