Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тепло на мікрорайоні Масани з’явиться через 2 місяці?


Нормовен

Тепло на мікрорайоні Масани з’явиться через 2 місяці?

Тепло на мікрорайоні Масани з’явиться через 2 місяці, - така інформація надійшла від мешканки по вулиці Незалежності, яка звернулася на сторінку телеканалу «Новий Чернігів» у Фейсбук.Людмила Сапон: «Тільки нам не обіцяють і сьогодні ввімкнути, і не кажуть коли це зроблять. Приходили слюсарі, знімали кришку з люку, і сказали, що тепло у нас буде через два місяці».

Технічний директор «Облтеплокомуненерго» інформацію у повідомленні спростовує.

Петро Мазяр, технічний директор АТ «Облтеплокомуненерго»: «Я цю ситуацію можу прокоментувати наступним чином. Це все фейкова інформація. Просто на даний час уже настільки зросла соціальна напруга, як з боку мешканців мікрорайону, так і з боку наших співробітників. Можливо на емоційному підґрунті хтось і сказав в такому сенсі, але це все неправда».

На сьогодні, каже Петро Мазяр, вже вдалося вийти на більш менш нормальний температурний режим на районі. Але зараз така погода, що носій високої температури не подається. Тому, каже, із похолоданням котельня запрацює відповідно до графіку.

Петро Мазяр, технічний директор АТ «Облтеплокомуненерго»: «Опалення буде подано і подається відповідно до температури зовнішнього повітря. Зі зниженням температури зовнішнього повітря, температура носія буде підніматись. Все буде добре».

Також технічний директор розповів, що питання із заповітренням системи уже вирішено майже на 99%. Залишилися поодинокі випадки. Наразі на котельні проходять відповідні роботи, тому більш детальну інформацію по мікрорайону зможе надати пізніше.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Масани, опалення, тепло, Петро Мазяр, Облтеплокомуненерго, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект