Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міський голова звернувся до «Чернігівгазу» з приводу не підключення деяких дитсадків і шкіл до опалення
УБП


Home net

Міський голова звернувся до «Чернігівгазу» з приводу не підключення деяких дитсадків і шкіл до опалення

Чернігівський міський голова звернувся до «Чернігівгазу» з приводу не підключення деяких дитсадків, шкіл і будинків до опалення.


Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:

- Сьогодні ситуація щодо розрахунків вирішується в тих межах, в яких вона може вирішуватись. Не включати дитячі садочки і школи – це ви собі тільки шкодите. Тому що вас і так ненавидять, усі ненавидять вас. Ви ще посилюєте ці всі речі. Тому перш ніж якісь дії робити, того характеру, якого ви робити, думайте. Бо є підписане розпорядження щодо початку опалювального сезону, а ви не включаєте дитячі садочки і школи із-за того, що у вас абсолютно дрібні речі не врегульовані. Далі, давайте спробуйте прокачать цю ситуацію, то я вам кажу, вона нічим добрим для вас не закінчиться. Там де дитячі садочки і школи ви оцими речами не займайтесь. Ви зрозуміли, чи ні? Ви зорієнтуйтеся там – на своїх робочих місцях, тому що ви дограєтеся до неприємних речей. Це я вас попереджую.

Відео: «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Владислав Атрошенко, опалення, Чернігівгаз, дитсадки, школи, нарада, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект