Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Яскраві «НеАнгели» з концертом у Чернігові
УБП


Home net

Яскраві «НеАнгели» з концертом у Чернігові

Співачки, яких не можна порівняти ні з ким. Вони мають особливий стиль та особливе виконання. В рамках всеукраїнського туру на підтримку альбому «13» Слава та Вікторія, а разом це гурт «НеАнгели», у Чернігові.

Вони говоритимуть з публікою відверто – про найголовніше, про найсокровенніше.Щасливі жінки та в захопленні чоловіки прийшли до музично-драматичного театру, сподіваючись на приємні враження. А вони неодмінно будуть, оскільки ці зірки вміють запалювати. Шанувальники з легкістю зізнаються їм у коханні та наперебій засипають компліментами.

На годиннику за сьому годину вечора. Публіка розміщується в залі та готується до зустрічі із своїми обожнюваними артистками. Слава та Вікторія, як і годиться, тримали інтригу. Нарешті з’явилися у всій красі перед великим залом.

З блискучими посмішками та такі ж веселі, як і були, на початку своєї кар’єри.

Поп-гурт створений продюсером Юрієм Нікітіним ще у 2006 році. Склад дівчат не змінювався ніколи. Хоча треба сказати, що спільне їх існування на одній сцені було не дуже простим. Без скандалів не обходилося. Але не дивлячись ні на що, вони одне ціле.

Наш глядач мав можливість побачити видовищне шоу, над яким працювала команда професіоналів. Концерт наповнений несамовитою енергією. І хоча вони називають себе «НеАнгелами», але від їх пісень виростають крила.

Під час виступу звучали як нові композиції з альбому «13», презентація якого відбудеться 13 листопада цього року, так і ті, що давно стали хітами.

Слава та Віка не люблять багато говорити. І це відчувалося. Натомість дівчата намагалися достукатися до сердець своїми проникливими голосами. І у них все вдалося. Люди отримали справжню насолоду від живого виконання.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: гурт «НеАнгели», концерт, драмтеатр, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект