Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тролейбуси 10 та 11 маршрутів повернулися. Чому 10-ка їде до Бобровиці?


Нормовен

Тролейбуси 10 та 11 маршрутів повернулися. Чому 10-ка їде до Бобровиці?

Тролейбуси 10-го та 11-го маршруту з 21 жовтня повернулися на вулиці міста. Після кількамісячної перерви у зв’язку з ремонтом підземних комунікацій на Героїв Чорнобиля вони не могли курсувати своїм маршрутом. Якщо 11-й знову їздить без змін, то 10-й – замість Сіверянки – прямує до Бобровиці. Причин цьому кілька, повідомляють на ЧТУ.Микита Вікторов, речник ЧТУ: «Не вистачає справного рухомого складу. Старі тролейбуси час від часу ламаються. І дуже значна проблема з кадрами. Якщо з водіями ситуація більш-менш нормальна, завдяки тому, що ми вже 2 роки постійно навчаємо нові групи, зараз у нас 148 водіїв тролейбусів, а кондукторів усього 114. А ці цифри мають бути на одному рівні».

Тобто бувають ситуації, коли тролейбус не може виїхати на лінію через банальну відсутність кондуктора.

Ще одна з причин – зношеність інфраструктури.

Микита Вікторов, речник ЧТУ: «Район Сіверянки, Бобровиці живить тягова підстанція №6. Вона і так малопотужна, при тому вона зношена. І аби знизити навантаження на підстанцію, аби вберегти обладнання від виходу з ладу, було вирішено дещо зменшити навантаження, тобто скоротити 10-й тролейбусний маршрут до Бобровиці».

Розуміючи незручності для людей, в години пік 10-й маршрут тролейбуса їхатиме до Сіверянки.

Микита Вікторов, речник ЧТУ: «Буде в ранці декілька рейсів – 2-3 рейси, і ввечері буде 2-3 рейси тролейбусного маршруту 10-го до Сіверянки. Він позначатиметься як 10Д, тобто подовжений маршрут».

У ЧТУ приймають побажання від людей щодо часу руху. Незабаром розклад 10Д з’явиться на сайті тролейбусного управління.

На цих маршрутах працює по 6 електромашин з інтервалом руху 13 хвилин, і кожні 6 хвилин відправляється машина 10-го або 11-го маршруту.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тролейбуси, Бобровиця, Сіверянка, Микита Вікторов, транспорт, ЧТУ, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект