Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » До кінця жовтня у Чернігові з'явиться новий сквер

До кінця жовтня у Чернігові з'явиться новий сквер

Ще одна зелена зона в Чернігові стане охайнішою.

На перехресті вулиць Шевченка та Рокоссовського вже два тижні тривають роботи з облаштуванням майбутнього скверу.Майже рік об’єкт, що фінансується з державного та місцевого бюджетів залишався незавершеним через проблеми з підрядником. Тому у 2019 році виконавця замінили та поновили будівництво.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Всі контролюють, і абсолютно правильно, замовника. Тому що це бюджетні кошти. Але має бути симетричний контроль за тими, хто береться виконувати роботи. Коли підрядник не в змозі виконати по фінансовим причинам або, як правило, по технічним причинам, тому що немає відповідного фаху, немає відповідного досвіду роботи, він зупиняться, і починає перекладати на завтра, післязавтра. Тому немає іншого варіанту, як розірвати з ним договір».

Від початку жовтня тут демонтували доріжки з плитки, що була укладена неякісно. Та підготували грунт до посіву газону.

Нині виправляють недоліки в електромережі. Адже частина із встановлених торік ліхтарів не працювала.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Роботи, які передбачені в цьому сквері. Це по-перше облаштування пішохідних доріжок, облаштування газону з поливом, освітлення, встановлення лав. І в центрі цього скверу передбачено коло зі скульптурною композицією «Сім’я», тобто мати, батько, дитина. Тобто концептуальна ідея щодо того, щоб демографія у нас покращувалася».

Одночасно з реконструкцією скверу працівники підрядної організації облаштовують територію довкола.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Ми робимо тротуар від Рокоссовського до вулиці Освіти. Так трохи приводимо у відповідність дорожню розв’язку. Саму вулицю Освіти. Тому що там треба було її трохи розширити, а цього не було в проекті. Тобто є тут певні додаткові роботи. Облаштовуємо відповідно зупинку з табло».

Всі роботи на об’єкті мають завершити до кінця місяця.

За словами начальника управління житлово-комунального господарства, це буде європейська паркова зона, де зможуть відпочивати мешканці довколишніх будинків, перехожі та студенти.

Ярослав Куц, начальник управління ЖКГ: «Ідея була задля того, щоб студенти в час перерви мали вийти сюди і перепочити. Тут затишно. Зелень, листя, тому має бути красиво».

Цього року подібні міні-сквери з’явилися біля терцентру на вулиці Рокоссовського та на перехресті проспекту Миру з вулицею Кирпоноса. До кінця осені відкриють і в мікрорайоні Масани.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сквер, благоустрій, Ярослав Куц, «Дитинець»

Добавить в:


ЦентрКомплект