Нормовен

Філармонія відкрила новий сезон

76-й філармонійний сезон розпочався з виконання фортепіанних творів Скарлатті, Шопена та Ліста. На сцені грала неперевершена Фудзіко Хеммінг. Японська легенда, незважаючи на поважний вік, демонструє гарну фортепіанну форму.Пані Хеммінг залишається затребуваною піаністкою в світі. Влітку їй аплодували в залах Карнегі-хол, Волт Дісней Концерт хол. На її виступи чекають в Європі.

Фудзіко Хеммінг, піаністка: «У мене насичений гастрольний графік. Жити мені залишилося не так вже й багато, тому докладаю всіх зусиль, щоб зіграти якомога більше концертів».

Цьогорічні гастролі Фудзіко Хеммінг в Україні також відбуваються за підтримки посольсьва Японії в Україні. На концерті в Чернігові побував другий секретар посольства Юічі Хошіно.

У другому відділі Фудзіко Хеммінг та симфонічний оркестр «Філармонія», яким дерегував Міцунобу Такая, виконали твори Моцарта.

Фудзіко Хеммінг, піаністка: «Міцу красивий, молодий чоловік і гарна людина. Я працюю лише з тими, хто мені подобається. Погані люди мене не оточують. Люблю грати з оркестрами. Чернігівський вважаю гарним оркестром».

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: філармонія, класична музика, відкриття сезону, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект