Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як мінімум тиждень триватиме ліквідація наслідків пожежі на сміттєзвалищі у Прилуках

Як мінімум тиждень триватиме ліквідація наслідків пожежі на сміттєзвалищі у Прилуках

Як мінімум тиждень триватиме ліквідація наслідків пожежі на сміттєзвалищі у Прилуках. Донині рятувальникам вдалося загасити половину від тієї площі, яка загорілася у понеділок, сміття на ній продовжує тліти. Про це сказала міський голова Ольга Попенко.Третій день на прилуцькому сміттєзвалищі гасять пожежу. Бригади рятувальників заливають територію полігону водою. Також для ліквідації наслідків пожежі замовили бульдозер з Лубен Полтавської області. Про це сказала міський голова Ольга Попенко.

За добу на полігоні загасили займання на площі 100 квадратних метрів, залишилось півгектара. Нагадаємо, пожежа на сміттєзвалищі сталася в понеділок, вогонь охопив 1 гектар території. Як сказав речник управління ДСНС в області Олександр Івченко, причиною стало необережне поводження з вогнем. Начальник комунального підприємства «Послуга», яке обслуговує полігон, В’ячеслав Хорт припустив, що займання могло статися через спеку.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сміттєзвалище, тління, Прилуки, Ольга Попенко, ліквідація, пожежа, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект