Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сергій Гривко дав інтерв’ю в перший день роботи Верховної Ради


Нормовен

Сергій Гривко дав інтерв’ю в перший день роботи Верховної Ради

Перше урочисте засідання депутатів Верховної Ради 9-го скликання. Сьогодні тут багато нових облич. Більшість депутатів жодного дня не працювали у парламенті. Натомість вони багато вчилися, опановували сенсорну кнопку і ділилися на комітети. Тож саме час дізнатися, що вони знають про свою нову роботу та роботу інших державних органів.- Скажіть, будь ласка, в який комітет хочете потрапити?
- Я, як громадський активіст, мені комітет не принципово, але, коли заповнював побажання до комітетів, то я писав: аграрна політика, правоохоронна діяльність і соціальна політика, - каже Сергій Гривко, народний депутат «Слуга народу».

- Чому такий вибір?
- Обирав на основі своєї громадської діяльності. У мене дуже багато ідей в кожен комітет.

- Якщо ви хочете в комітет правоохоронної діяльності, то ви, напевно, на відміну від ваших багатьох колег, легко нам розшифруєте всі абревіатури, які нині існують.

- Не легко. Я ще вчусь, пробачте.

- Що таке САП?
- Якщо ви хочете показати депутат з іншої сторони, що він не знає, а я кажу, що я ще вчусь. Якщо ви запам’ятаєте мене, то давайте поспілкуємось трошки пізніше. Думаю, я всі знання підтягну.

- Наприклад, якщо це буде правоохоронна діяльність, то з чого будете починати? Вивчати абревіатури? Вивчати, які є органи в країні?

- Це так. Але це ж не перший комітет, який я хочу очолити. Це останній. Спочатку аграрна політика, тому що є багато питань, бо Чернігівщина у нас аграрний край.

До речі, у депутатів від фракції «Слуга народу» були нагрудні значки з символікою своєї партії.

Gorod.cn.ua. Відео: BIHUS.info

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Верховна Рада, перший день, депутати, Сергій Гривко

Добавить в:


ЦентрКомплект