Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перший у Чернігові тролейбус зі стаціонарним валідатором вийшов на маршрут (відео)

Перший у Чернігові тролейбус зі стаціонарним валідатором вийшов на маршрут (відео)

Перший у Чернігові тролейбус зі стаціонарним валідатором сьогодні вийшов на маршрут. Тепер у ньому можна розраховуватися за проїзд карткою, без кондуктора . Цей тролейбус під номером 510 їздить за маршрутом «сімки».9-та година ранку. 510-м тролейбусом за маршрутом «сімки» їде у лікарню Микола Томашевський. За проїзд розраховується так.

Микола Томашевський, пасажир: «Мені зручно в усьому користуватися безконтактно. Тому, вважаю, і надалі треба просувати такий спосіб оплати».

Розрахунок за проїзд через валідатор полегшує роботу, каже кондукторка Ольга Кладькевич.

Ольга Кладькевич, кондукторка: «Поки там збираєш гроші і даєш квитки, інші самі змогли підійти і «обілетитися». Просто картку сюди на віконечко прикладаєте, і сюдою випадає білет».

Микита Вікторов, речник Чернігівського тролейбусного управління: «Сьогодні вперше на маршрути Чернігова виїхав тролейбус зі встановленим стаціонарним валідатором - пристроєм, за яким кожен чернігівець, маючи транспорту картку або електронний проїзний квиток, або банківську картку, може сплатити за проїзд самостійно».

Вартість одного валідатора – 40 тисяч гривень. Замовляли апарати безконтактного розрахунку у Чехії. Зараз у тролейбусному управлінні їх 10. Всі встановлять за 2 тижні.

Микита Вікторов, речник Чернігівського тролейбусного управління: «Один валідатор на 1 тролейбус. Це будуть всі тролейбуси марки «Барвінок». 6 з них найновіші, які цьогорічної партії, і ще 4 тролейбуси з попередніх партій. У майбутньому плануємо, що буде 2 стаціонарні валідатори на середніх і задніх дверях ,а попереду, якщо не буде кондуктора, валідатор буде у водія».

Артем Ткаченко, пасажир:
«Зручно, коли менше народу, і тоді можна пройти. А так все нормально».

Наталія, пасажирка: «Зручно, коли порожній тролейбус, а коли заповнений буде - не знаю, як це буде. А зараз це зручно - я підійшла, отримала квиток».

Якщо у пасажира не буде ні тролейбусної, ні банківської картки, він зможе розрахуватись готівкою з кондуктором або з водієм.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: валідатор, тролейбус, ЧТУ, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект