Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівські таксисти стають амбасадорами (відео)

Чернігівські таксисти стають амбасадорами (відео)

У Чернігові таксистів вчать бути гідами для туристів. Про що розповідати гостям міста, як зацікавити, які пам’ятки історії та архітектури варто показати – усе це входить в навчальний курс амбасадорів.Таксистів, які погодилися працювати з туристами, вже набралося кілька десятків. Для них в Туристично-інформаційному центрі вже провели навчальний тренінг.

Анатолій Романько один з тих таксистів, що погодилися працювати з туристами. Анатолій за кермом 36 років. Без проблем може керувати автівкою та розмовляти з туристами. Історією рідного міста цікавиться з дитинства. Добре знає і сучасний Чернігів: де що ремонтують, куди можна поїхати, а що закрили на реконструкцію.

Складчина
Викликати таксі для туристів легко. Фірма, яка співпрацює з Туристично-інформаційним центром має спеціальний додаток для телефону, там є можливість спілкуватись різними мовами.

Одна з вимог до таксистів-амбасадорів – охайний зовнішній вигляд та позитивний настрій.

Сьогодні у Чернігові вже більше 20 таксистів-амбасадорів. Відгуки про їх роботу лише позитивні. Таксисти добре знають, як задовольнити клієнта.

Незабаром для таксистів-амбасадорів проведуть ще й тренінг з англійської мови. Навчать спілкуватись з іноземними туристами.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: таксисти, туристи, амбасадори, Туристично-інформаційний центр, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект