Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Івану Бакшуну та Валерію Горбатову продовжили запобіжний захід (відео)


Нормовен

Івану Бакшуну та Валерію Горбатову продовжили запобіжний захід (відео)

Івану Бакшуну та Валерію Горбатову, яких підозрюють у хабарництві, продовжили запобіжний захід на 2 місяці – до 12 вересня. Таке рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області з’явилося в єдиному реєстрі судових рішень – засідання ж відбулося 12 липня.Суд ухвалив, на цей час заборонити підозрюваним покидати межі Чернігова та області без дозволу слідчого, прокурора або суду. Також їх зобов’язали носити електронні браслети та здати свої паспорти для виїзду за кордон. Також рішенням суду продовжили строк досудового розслідування у цій справі до 16 листопада.

Нагадаємо, голову земельної комісії міськради Івана Бакшуна та колишнього керівника комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Валерія Горбатова затримали 15 травня за підозрою в отриманні 25 тисяч доларів – першої частини хабара в 50 тисяч доларів.

Гроші, як сказав Начальник відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням Військової прокуратури Центрального регіону України Денис Давидов, посадовці вимагали за надання підприємцю в суборенду землі на Масанах в Чернігові для будівництва багатоповерхівки. Горбатова затримали у Чернігові.

Бакшуна - у Києві в ресторані під час отримання грошей. Наступного дня, 16 травня, міський голова Владислав Атрошенко, відсторонив Валерія Горбатова від виконання обов’язків директора КП «Чернігівбудінвест». Іван Бакшун своєї провини не визнає, деталі справи розголошувати не став, посилаючись на таємницю слідства.

Також, сказав, з посади голови земельної комісії міськради йти не збирається. 17 травня Печерський районний суд Києва встановив розмір застави для затриманих: 650 тисяч гривень для Івана Бакшуна та 570 для Валерія Горбатова. 20 травня Іван Бакшун та Валерій Горбатов вийшли з-під варти.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Іван Бакшун, Валерій Горбатова, хабар, запобіжний захід, суд, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект