Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Сезон оркестр «Філармонія» завершив концертом з обдарованою молоддю (відео)

Сезон оркестр «Філармонія» завершив концертом з обдарованою молоддю (відео)

IV концерт симфонічного оркестру «Філармонія» з обдарованою молоддю світу став заключним у 75 філармонійному сезоні. Диригенти і солісти з України та Японії зіграли 11 творів, що входять до скарбниці світової класичної музики.Концертний сезон 2018-2019 для симфонічного оркестру був насичений різноманітними концертними програмами та зарубіжними гастролями. Колектив філармонійного центру у березні відзначив ще й 20-річчя. Весь цей час на концертах з ним був вдячний глядач.

Останній концерт сезону оркестр «Філармонія» зіграв з японськими піаністами. Йоко Канеко та Тадаші Камасакі є постійними учасниками літньої сесії оркестру. А для Мамі Іда це був дебют на нашій сцені.

Сезон завершився – оркестр у відпустці. Де збирається відпочити його головний диригент?

Микола Сукач, художній керівник та головний диригент оркестру «Філармонія»: «
Поїду до своїх друзів під Одесу. А потім хочу поїхати у Відень, бо він для мене дуже багато значить. Планую походити по музеях».

Уже 11 вересня симфонічний оркестр запросить на свій концерт із Фудзіко Хеммінг. Найстаріша гастролююча піаністка Японії втрете даруватиме чернігівцям свій талант.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: філармонія, класична музика, «Новий Чернігів»

Добавить в:


ЦентрКомплект