Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Електронну реєстрацію на прийом заяв до нового дитсадка на Масанах відкрили на минулому тижні (відео)Електронну реєстрацію на прийом заяв до нового дитсадка на Масанах відкрили на минулому тижні (відео)

Дитячий садок на Масанах готовий на 98%. Перші відвідувачі тут будуть у вересні. А от охочих потрапити в «Дитячу Академію» №3 чимало, адже мікрорайон Масани багатий на нові будинки, житло в яких купують переважно молоді сім’ї. Електронну реєстрацію на прийом заяв відкрили на минулому тижні.Надія Пушкар, головний спеціаліст відділу дошкільної і позашкільної освіти Управління освіти ЧМР: «В перший день, коли відкрилась реєстрація до нового дошкільного закладу освіти, ми перевели 78 електронних заявок. Наступного дня було вже 36 електронних заявок. І ось на сьогодні ми маємо таку картину – 132 дітей, які вже знаходяться в електронній черзі, і 57 нових заявок, які ще не оброблені».

Серед дітей зареєстрованих у електронній черзі до ДНЗ №3 є як ті, хто вперше піде в садок, так і діти з інших ДНЗ. Місце реєстрації та адреса проживання дитини не впливає на вибір дошкільного закладу. Потрапити у «Дитячу Академію» на Масанах можуть чернігівці, які проживають у будь-якому куточку міста.

Надія Пушкар, головний спеціаліст відділу дошкільної і позашкільної освіти Управління освіти ЧМР: «Батькам необхідно звернутись до адміністрації того закладу, в електронній реєстрації якого перебуває дитина, повідомити, що вони хочуть перевести дитину до нового закладу дошкільної освіти. Необхідно обов’язково надати оригінал свідоцтва про народження дитини. Адміністрація закладу перетелефонує в Управління освіти, повідомить про таке бажання батьків. І відповідальна особа Управління освіти обов’язково переведе електронну заявку дитини до нового закладу дошкільної освіти».

Якщо дитина ще не перебуває у дошкільному закладі і не зареєстрована в електронній черзі, батькам слід зареєструватися. Перевагою електронної реєстрації є неможливість вплинути на місце у черзі як батькам, так і освітянам. Але є категорія дітей, які зараховуються до садка позачергово.

«Це діти військовослужбовців військових прокуратур, діти учасників бойових дій, діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків, діти інваліди, які не мають протипоказань до відвідування закладу дошкільної освіти, діти батьків інвалідів І групи, діти працівників закладів дошкільної освіти у разі виходу на роботу, діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування», - перелічує Надія Пушкар.

Новий дошкільний навчальний заклад у Масанах розрахований на 280 місць. Тут будуть групи раннього розвитку і старші.

Наразі в Управлінні освіти чекають на отримання ліцензії. Після чого зможуть набирати працівників. Орієнтовно в «Дитячій Академії» буде 80 робочих місць.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок, електронна реєстрація, Дитяча Академія, Надія Пушкар, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект