Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На міському пляжі заборонено купатися. Звідки з’явилась кишкова паличка у Десні? (відео)

На міському пляжі заборонено купатися. Звідки з’явилась кишкова паличка у Десні? (відео)

На пляжі «Золотий берег» тимчасово заборонено купатися. Такі оголошення розміщені на цій території відпочинку.З Десни 4 липня взяли проби води і Чернігівським лабораторним центром встановлено їх невідповідність державним санітарним нормам за мікробіологічними показниками. Індекс лактозопозитивних кишкових паличок перевищує норму в 1,3 рази, становить 13000 дм куб, при нормі – не більше 10000. Купання у такій воді або використання для очищення фруктів чи овочів може стати причиною гострих кишкових інфекцій.

Звідки з’явилася кишкова паличка у Десні, намагалися дізнатися у Чернігівському міському відділі лабораторних досліджень. Де повідомили, що це питання у компетенції головного управління Держпродспоживслужби у Чернігівській області. Звернувшись куди, дізналися, що їх спеціалісти ще не отримали офіційного підтвердження з лабораторного центру, і відповідно не уповноважені коментувати цю ситуацію.

З власних джерел телеканалу «Дитинець» стало відомо, що повторно взяті нові проби води для дослідження.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кишкова паличка, річка Десна, Золотий берег, пляж, «Дитинець»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект