Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Вісім жінок з Чернігівщини отримали звання «Мати-героїня» (відео)Вісім жінок з Чернігівщини отримали звання «Мати-героїня» (відео)

8 жінок з Чернігівщини отримали сьогодні звання «Мати-героїня». В облдержадміністрації їм вручили нагрудні знаки, посвідчення, квіти та комплекти постільної білизни. Також кожній виплатять по майже 46 тисяч гривень. Одна із таких мам – Любов Ахременко з Іванівки Семенівського району. У неї п’ятеро дітей. Поспілкувалася з жінкою наша Наталія Гоман.О пів на третю дня, у залі засідань облдержадміністрації збираються люди. Серед них 8 жінок, яким вручатимуть нагороди. Вони – матерІ-героїні.

Ніна Лемеш, директорка Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадмініастрції: «Це найвища нагорода держави жінкам, які народили і виховали більше п’яти дітей. Виховали, мінімум, до восьмирічного віку. Тобто є діти вже і старші, є діти зовсім маленькі.
Найбільше – це семеро дітей, найменше – це п’ятеро».

49-річна Любов Ахременко – одна з восьми жінок, яким сьогодні присвоїли звання «Мати-героїня». Вона з села Іванівка Семенівського району. Має п’ятьох дітей. Старшій, Ларисі, 29 років, наймолодшому, Олександру, 9. До Чернігова з Любов’ю приїхали двоє синів: Олександр і 27-річний Роман, та дівчина Романа Олеся. Після нагородження вони всі разом ідуть на Алею героїв гуляти і їсти морозиво. Про свою маму її сини кажуть так.

«Мила, красива».

«Багато не кричала на нас. Завжди гладила. Вона не вміє сварити, вона просто розказує, що це все погано було. Добра. Дякую, дуже дякую. Мені здається, що добре мене виховала».

«Думаю, ми не такі сміливі, як наші мами. Але, тим не менше, дуже гордимося нею».

Любов Ахременко каже, що не планувала ставати багатодітною мамою.

«Якщо з’явилася дитина, то її ж треба на світ народити і дати їй життя. Так і з’явилися дітки у мене.

З’явилися, в першу чергу, по коханню, звичайно. Заради дітей ми завжди й жили. Все для дітей, все для дітей».

Зараз Любов Ахременко живе удвох із молодшим сином. Її чоловік помер. Займається домашнім господарством. Працювати в селі, каже, немає де.

«Важко, звичайно важко. Дитині ж треба дати те, що їх потрібно. І вдягнути, і взути, і нагодувати, щоб дитина ні в чому не мала потреби. Аби злагода була в сім’ї. Любов і злагода буде, все добре. І дітки будуть рости добрі. І буде все добре».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мати-героїня, нагороди, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект