Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Потоп на Кошового, 27: продовження історії (відео)Потоп на Кошового, 27: продовження історії (відео)

Два дні для відновлення нормального стану каналізації. Чи відремонтували труби в одному з будинків Чернігова. Декілька днів тому працівники комунального підприємства «ЖЕК-13» пообіцяли поступово замінити частину каналізаційних труб у підвалі будинку №27 по вулиці Олега Кошового. Тож, чи виконали роботи у визначений термін, цікавимось у жителів будинку.

Дивіться також: Потоп тривалістю в місяць (відео)Тетяна Майборода, жителька будинку: «Воду отключили и что-то сваривали, и пилили, и скребли. Но в 4 часа уже воду дали».

Майстер дільниці 13-го ЖЕКу Віктор Коляда каже, що зробили ремонт однієї з труб, що в підвалі, і тієї, що в під’їзді.

Віктор Коляда пообіцяв, що проведуть і необхідні заходи з заміни окремих ділянок каналізації.

Ми вирішили перевірити, чи справді все зроблено, як мовлено. Бачимо, що на зварювальному шві труб повільно, але капає вода. Людмила Бородай нагадує нам про нещодавній потоп у підвалі і показує його наслідки.

Підходимо до 51 квартири, де розбили стіну, аби замінити частину каналізаційної труби. Жителька квартири Раїса Полікарпівна хвора у літах жінка чекає необхідної допомоги.

Жителі будинку сподіваються, що працівники ЖЕКу все ж виконають те, що пообіцяли. Скільки чекатимуть ці люди і чи виконають комунальники всі роботи якісно, побачимо.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: потоп, Кошового, труби, ЖЕК-13, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект