Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Зеленський звільнив Мисника з посади голови Чернігівської ОДА, - Рябошапка (відео)Зеленський звільнив Мисника з посади голови Чернігівської ОДА, - Рябошапка (відео)

Президент України Володимир Зеленський звільнив Олександра Мисника з посади голови Чернігівської облдержадміністрації. Про це сьогодні під час брифінгу сказав заступник голови Адміністрації Президента Руслан Рябошапка.Нагадаємо, 5 червня Кабмін погодив звільнення голів 13 обласних державних адміністрацій, серед них і Олександра Мисника. На посаду голови ОДА його призначив Президент Петро Порошенко 28 листопада 2018 року.

Заяву на складання повноважень Олександр Мисник написав 20 травня. Як сказала прес-секретар голови облдержадміністрації Яна Титенок, нині він у відрядженні. Ми намагаємося отримати його коментар. Одним останніх розпоряджень Олександра Мисника на посаді голови облдержадміністрації стало про створення на Чернігівщині ще 2 об’єднаних територіальних громад: Понорницької і Талалаївської. Про це UA: Чернігів повідомила прес-секретар Олександра Мисника Яна Титенок. Він підписав розпорядження про їх об’єднання. Понорницьку селищну раду і ВербІвську сільську раду об’єднали в Понорницьку об’єднану територіальну громаду з центром у Понорниці Коропського району. Талалаївська, Безуглівська, Великодорізька та сільські ради Ніжинського району об’єднали в одну - Талалаївську. Нагадаємо, в області створено 39 ОТГ. 30 червня у шести об’єднаних територіальних громадах пройдуть перші місцеві вибори. Зараз на призначення дати проведення виборів чекає Добрянська селищна ОТГ, яка завершила об’єднання цьогоріч.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Руслан Рябошапка, Зеленський, голова ОДА, Мисник, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект