Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У спортшколі знову конфлікт: Дериземля обіцяє розігнати всіх (відео)


У спортшколі знову конфлікт: Дериземля обіцяє розігнати всіх (відео)

«Дуже розумні ви, але я ж не Кармелюк. Я дійду і до інших моментів», – говорить Олександр Брічеєв, голова Федерації велосипедного спорту Чернігівської області.Велоспортивна спільнота Чернігова продовжує чубитись і з’ясовувати стосунки. Першопричина протиріч – особистий конфлікт між директором КДЮСШ №1 Сергієм Романчуком і тренером із велоспорту цієї школи Андрієм Кармелюком.

«Через те, що я відмовився платити директору гроші з півставки веломайстра. З цього все почалося», – зазначає Андрій Кармелюк, тренер-викладач із велоспорту ДСШ №1.

Але найгірше, що все це вилазить боком насамперед для вихованців.

«Чесно вам скажу, на душі таке обурення, бо не пройшло і півроку, як ми вже порушували це питання, а наразі віз, як кажуть, і нині там», – зауважує Інна Василенко, представник батьківської громади секції велоспорту.

«Атмосфера складна. Постійний емоціональний тиск відчувається», – говорить Борис Ушаков, велосипедист.

«Звісно, є тиск на тренера. Директор якось його притискає, щоб він кудись не заходив, якісь двері не відчиняв», – розповідає Євген Лопоха, велосипедист.

Конфлікт привів людей під стіни мерії, далі – до профільного управління спорту.

«Хочемо, щоб не тиснули на тренера з велоспорту. І батьки, і діти хочуть, щоб ця секція існувала», – зазначає Олександр Брічеєв, голова Федерації велосипедного спорту Чернігівської області.


Директор школи ж відкрито сумнівається в доцільності велосекції.

«Ми кажемо про такі речі, про списки. Якщо в нас тільки одна дитина ходить на секцію», – відзначає Сергій Романчук, керівник чернігівської спортшколи №1.

На нараді з керівником управління спорту перепало всім. Спершу тренеру – за неякісний тренувальний процес.

«Ось вам самим приємно, якщо ваш вихованець на чемпіонаті області серед трьох осіб зайняв перше місце», – говорить Андрій Дериземля, керівник управління спорту ЧМР.

Далі і директору школи – за «встромляння палиць у колеса» в роботі секції.

«Останнє попередження. Сергію Петровичу, ви вирішили пограти. Ми ж домовились, що ми купляємо велосипеди і видаємо тренеру. Чому ви зволікаєте?» – запитує Андрій Дериземля, керівник управління спорту ЧМР.

Як підсумок під загрозою звільнення опинились обоє.

«Я роблю останнє попередження вам обом. Якщо буде продовжуватись усе це, я буду ставити питання про звільнення вас обох. Якщо ви вдвох не можете правильно побудувати тренувальний процес, я рекомендуватиму звільнити двох», – наголошує Андрій Дериземля, керівник управління спорту ЧМР.

Отже, чекатимемо закінчення скандальної велоепопеї. Що в ній переможе – особисті амбіції чи здоровий глузд – покаже час.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: спорт, велоспорт, конфлікт, Cheline TV

Добавить в:


ЦентрКомплект