Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Ремонтні роботи на каналізаційному колекторі на вулиці Глібова у Чернігові завершать до 31травня (відео)

Ремонтні роботи на каналізаційному колекторі на вулиці Глібова у Чернігові завершать до 31травня (відео)

Аварійно-ремонтні роботи на каналізаційному колекторі на вулиці Глібова у Чернігові планують завершити до 31 травня. Про це UA: Чернігів сказав начальник служби каналізаційних мереж «Чернігівводоканалу» Максим Слюта. Це частина ділянки, яка, за його словами, найпроблемніша в місті. Колектор побудували 1971 року, і на сьогодні термін його експлуатації сплив. На колекторі виникають діри, каже Максим Слюта, тому ґрунт підмиває і асфальт над колектором просідає.Це вулиця Глібова у Чернігові. Тут біля будинку №78 другий день тривають аварійно-ремонтні роботи на каналізаційному колекторі. Фахівець з інформаційної діяльності «Чернігівводоканалу» Ігор Грищенко каже, таким чином з’ясовують, чому на цій ділянці просів асфальт.

Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «В минулому році, десь біля півкілометра нижче, провалився автомобіль. І тут могла статися така ситуація. Ось на цьому місці, де позаду мене копає екскаватор, була яма глибиною два метри - вже утворилася. Як ми бачимо зараз, було розкрито трубу - і на стику труби раструб згнив, і сама труба згнила. Причина такої руйнації труби – це газова корозія. Тобто, коли колектор не наповнений на 100%, зверху утворюються пари, в яких присутня кислота, вона роз’їдає цемент, арматуру - і склепіння колектору просто руйнується. Всі ці місця провалу будуть розкриті, досліджені. Будуть тимчасово ці отвори запаковані і загерметизовані. Але на скільки часу цього вистачить не відомо.»
За словами начальника служби каналізаційних мереж «Чернігівводоканалу» Максима Слюти, цей колектор побудували 1971року, і термін його експлуатації сплив. Вулиця Глібова входить до ділянки, яка потребує заміни. Її довжина близько п’яти кілометрів.

Максим Слюта, начальник служби каналізаційних мереж КП «Чернігівводоканал»: «Проблемна ділянка починається біля заводу ЗАЗ, це біля мосту на Масанах, і до КНС №5 – це близько перехрестя вулиць Леоніда Пашина і Гагаріна. По каналізації міста Чернігів - це найпроблематичніша ділянка, тому що після кожного дощу, після танення снігу утворюються провали, як на проїзній частині, так і на зелених зонах, де проходить даний колектор. Буквально разів 2-3 на місяць приходиться засипати все піском. Якщо найближчим часом не замінити, то буде ситуація дуже погана. Без каналізації і, відповідно, без води залишаться мікрорайони ЗАЗ і Масани.»
На заміну колектору потрібно понад 100 мільйонів гривень, каже Ігор Грищенко. За його словами, «Чернігівводоканал» розраховує отримати їх із державного бюджету.

Складчина

Ігор Грищенко, фахівець з інформаційної діяльності КП «Чернігівводоканал»: «В проекті передбачено прокладання паралельно з цією трубою нової труби, а потім демонтаж цієї труби старої. Тобто тут кошти ідуть і на прокладання нової труби, і демонтаж старої – дуже багато витрат. Ну, і асфальтування. Як бачимо, практично все дорожнє полотно прийдеться асфальтувати по-новому».

Анатолій Скотников, місцевий житель: «Воно то там дірка, то тут дірка була, я знаю. Раз засипали, потім ще раз засипали. Постійно провалюється».

Володимир Демшевський, місцевий житель: «Якщо ламається, так треба, що ж ти зробиш».

Олександра Денисенко, журналіст: «Аварійно-ремонтні роботи на каналізаційному колекторі на вулиці Глібова планують завершити до 31 травня».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: каналізаційний колектор, вулиця Глібова, ремонтні роботи, КП «Чернігівводоканал», UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект