чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тур відомих джазменів у Чернігові (відео)Тур відомих джазменів у Чернігові (відео)

Учасники фестивалів Chernihiv jazz open, «Зелена сцена» Самюель Берто та Станко Маринкович розпочали у нашому місті промо-тур присвячений міжнародному фестивалю клезмерської музики, що відбудеться на столичній Контрактовій площі з 17 по 19 травня. У програмі виступи учасників з України, Європи та США.Самюель Берто не обмежує себе жанрами. Клезмерську музику як джаз та класику відомий у Європі музикант грає від душі.

Яскравий представник балканської музики Станко Марінкович відкрив для себе клезмер 10 роківтому, коли утворив дует із Самюелем Берто.

Свій майданчик для виступу Самюеля Берто та Станко Марінковичу надали наші колеги з UA: Чернігів. Велась пряма трансляція концерту. Атмосферу, яка панувала в телестудії важко передати по той бік екрану. Музиканти запалили глядачів віртуозною грою. Ті не приховували свої емоції – гучно аплодували, підспівували, раділи.

До початку Kyiv Klezmer Fest дует також відвідає з концертами Луцьк і Львів.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: джаз, Самюель Берто, Станко Марінкевич, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект