чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Аргентинський диригент Раміро Аріста завітав до Чернігова з прем’єрами (відео)Аргентинський диригент Раміро Аріста завітав до Чернігова з прем’єрами (відео)

Аргентинський диригент Раміро Аріста повернувся до Чернігова з прем’єрами. Маестро знову підкорив глядачів своїм артистизмом та латиноамериканським темпераментом. За диригентським пультом він підспівував та підтанцьовував.Раміро здатний оживляти музику і дарувати незабутні враження. За це його полюбили на трьох континентах.

З Академічним симфонічним оркестром «Філармонія» Раміро Аріста зіграв вдруге. Окрім популярної латиноамериканської музики, глядачі, зокрема, уперше почули в нашій залі сюїти з відомого балету «Трикутний капелюх» іспанця Мануеля де Фалья.

Після концерту в Чернігові аргентинський диригент продовжить гастролі в Румунії.

Оркестр «Філармонія» готуватиметься до наступних зустрічей зі своїми шанувальниками. 7 червня зіграє концерт з головним диригентом Дніпровського театру опери та балету, нашим земляком, Володимиром Гаркушею. 18 червня чекаємо на виступ відомого піаніста із США Миколу Сука.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: концерт, класична музика, Раміро Аріста, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект