чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У 99 років чернігівець сам прийшов голосувати на дільницю (відео)У 99 років чернігівець сам прийшов голосувати на дільницю (відео)

99-річний чернігівець Михайло Єдомаха відмовився від голосування на дому і сам прийшов на дільницю віддати голос за свого кандидати в президенти України. Він найстарший виборець на своїй дільниці, сказала UA: Чернігів голова комісії Марина Гуляй. Чоловік не пропустив жодних виборів, каже, і ці не стали виключенням.Михайло Єдомаха вдягає свій святковий костюм і краватку. Так 99-річний виборець разом з дружиною готується йти голосувати.

Михайло Єдомаха, 99-річний виборець: «Я народився у 1919 році, за радянської влади. Працював у відділі культури більше 30 років, займав різні посади. І бачу майбутнє України – це багата країна. У нас дуже працелюбний народ. Тут все є».

Валентина Єдомаха, дружина: «Він публічна людина, і сам брав участь у виборах, і завжди ставився до виборів дуже серйозно».

Разом родина Єдомаха 25 років. Так кожні 5 років вони разом йдуть на дільницю, яка поблизу їхнього будинку у 22-му ліцеї. У кабінку для голосування Михайло Єдомаха заходить не один. Разом з ним чоловік, який стояв у черзі на голосування. Це не є порушенням, каже голова дільничної комісії Марина Гуляй.

Марина Гуляй, голова дільничної комісії № 741005 205-го округу: «Голосував в кабінці він не один, але це не є порушенням. Він зайшов з незнайомою людиною, яка також прийшла на дільницю. Незнайома людина має право зайти в кабінку для голосування і допомогти людині в похилому віці, яка не може зробити цього сама. У нас на дільниці приблизно біля 10-ти таких жителів від 25-го року народження і вище. Зазвичай вони голосують на дому. В нас є 6 людей, до 3-х пішли наші члени комісії голосувати на дому. Такий як був у нас 99-річний виборець він у нас голосував на минулих виборах і сьогодні він сказав, що до нього не треба приїжджати».

Валентина Єдомаха, дружина: «Будемо чекати результатів виборів, а потім будемо трудитися. І чекати, як новий президент прийме нові закони, або ж інший – хто переможе. Ми їм обом бажаємо натхнення і доброї праці».

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Михайло Єдомаха, виборець, вибори, пенсіонер, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект