чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Суд розгляне позов про зняття Володимира Зеленського з виборів (відео)Суд розгляне позов про зняття Володимира Зеленського з виборів (відео)

Апеляційний адміністративний суд столиці вночі може розглянути позов про зняття з виборів кандидата в президенти Володимира Зеленського. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив адвокат Андрій Хілько, який і виступає позивачем у справі.
Які претензії у адвоката і чи є підтвердження, що суд відбудеться, розкаже Іван Гребенюк.Насправді тут претензії від адвоката. Пан Хілько на своїй сторінці у Фейсбуці і повідомив про те, що саме за його позовом, за його обвинуваченнями, за його претензіями, знову ж таки, сьогодні і буде розгляд справи.

Насправді це сталося 4 години тому. Доволі несподівано. Тому що все ж таки остання ніч перед виборами і як таке можливо взагалі, тому що є у нас 56 стаття законодавства «Про вибори Президента України», в якій не передбачено взагалі зняття з реєстрації кандидата. Зокрема за тими звинуваченнями, які каже пан Хілько.

От можете подивитися його сторінку у Фейсбуці.

Ми до останнього не могли отримати підтвердження, чи відбудеться це судове засідання, тому що одне каже пан адвокат, але поки ми не отримали офіційної відповіді від Апеляційного суду, то не могли про це стверджувати. Але буквально годину тому все ж таки на сайті судової влади України, підтвердили, що розгляд справи відбудеться о 21-й годині.

Претензії: «Про визнання порушення у підкупу виборців та скасування рішення ЦВК №153 від 30.01.2019 р. про реєстрацію кандидата Зеленського В.О.».

Чи відбудеться засідання? Ми можемо зробити висновок, що збираються журналісти біля будівлі Апеляційного суду. Ще нікого не пускають, тому що по суті сьогодні не робочий день. Однак певна активність спостерігається. І не тільки біля будівлі, а й навколо будівлі – вже є два автобуси з Нацгвардією, які напевно будуть охороняти порядок вразі чого.

До чого дійде сьогодні, будемо тримати вас в курсі. Слідкуйте за новинами.

Сюжет телеканалу «1+1», «ТСН»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Хілько, Зеленський, суд, кандидат, «1+1», «ТСН»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект