Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Чим дивувала королева скрипки чернігівську публіку? (відео)Чим дивувала королева скрипки чернігівську публіку? (відео)

Королева скрипки, українська співачка Асія Ахат вирушила у всеукраїнський тур. 12 квітня вразила глядачів Чернігова яскравим шоу, насиченим коханням – «Love is». Підготовка дійсно була довготривала. Багато місяців артистка думала над тим, як же підкорити публіку. Та всі бажання здійснюються, коли є підтримка.Першими побачили яскравий виступ жителі столиці. Концерт відбувся в Національній опері України. Незабаром він буде транслюватися на американському телеканалі. Та побачити з екрану вишукану гру Асії – одна річ, в живу – зовсім інша. Тим паче, коли є така можливість.

До музично-драматичного театру прийшли ті, хто розуміється на вишуканій музиці.

До концерту Асія Ахат, відкинувши всі справи, навідалась до нашого міста, була в гостях у програми «Вечірній Чернігів» та презентувала два квитки тому, хто знайде неординарну відповідь на питання.
Перемогла у конкурсі дівчина, яка знається на музиці, бо працювала у філармонійному центрі, Олена Близнюк.

Окрім цього, зірка подарувала частинку щастя маленьким вихованцям музичної школи №1. Туди вона привезла три гарні скрипки в стильних футлярах. Малюнки розробляла її подруга дизайнер.

Під час її концерту кращі вихованці ансамблю скрипалів, юні вокалісти та віолончеліст Олександр Микитенко також виходили на велику сцену.

Неповторна скрипалька заворожувала глядачів щирим спілкуванням, віртуозною грою та стильними образами. Вона спільно з музикантами, оркестром, бендом та беквокалістами виконали знайомі і улюблені всіма світові хіти, починаючи з 60-х років і до сьогодення. Цілісним і однозначно ще незабутнішим робили вечір артисти балету «Фрідом».

Репертуари Асії Ахат складався із композицій, які увійшли до альбому «All in». До речі, його продюсером є 16-ти разовий володар Греммі Умберто Гатіка, який працював з такими відомими на весь світ зірками як Силін Діон, Андреа Бочеллі, Мерайая Кері.

Глядачі також почули 14 зовсім нових композицій, що увійшли до американської програми. Тож виступ був різноплановий, звучали і ліричні музичні твори, котрі викликали переживання, та драйвові композиції, почувши які, важко було всидіти на одному місці, хотілося танців.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Асіа Ахат, скрипалька, концерт, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект