Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Народного депутата Сергія Березенка викликають на допит чернігівські поліцейські (відео)Народного депутата Сергія Березенка викликають на допит чернігівські поліцейські (відео)

Чернігівські поліцейські викликають на допит народного депутата. Як сказала головний спеціаліст сектору комунікації поліції області Наталія Реберг, слідчі мають докази підкупу виборців в його офісі в Чернігові. Мова йде про нардепа від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергія Березенка, повідомило UA:Чернігів джерело в управлінні національної поліції в області. Приймальня депутата в Чернігові знаходиться на вулиці Магістратська, 19А в Чернігові.Головний спеціаліст сектору комунікації поліції області Наталія Реберг каже, що поліція зафіксувала черговий факт підкупу виборців в одному з приміщень народного депутата України в Чернігові.

«Громадяни протягом виборчої кампанії неодноразово викликали правоохоронців для припинення злочинів саме у цьому офісі. Поліція зібрала достатньо беззаперечних доказів здійснення підкупу виборців. Тому 15 квітня викликає народного депутата, який має відношення до цієї приймальні до слідчого Чернігівського відділу поліції для надання свідчень».

Які саме факти підкупу виборців зафіксували, Наталія Реберг не сказала, тому що триває розслідування. Нагадаємо, учора до приймальні народного депутата Сергія Березенка двічі приїжджала поліція. Вперше – зранку після анонімного виклику про підкуп виборців. Тоді її працівники приймальні всередину не впустили. В поліції відкрили кримінальне провадження за «Насильство щодо працівника правоохоронного органу». Вдруге – пообіді - поліцію викликали працівники самої приймальні після того, як до них прийшли представники Нацкорпусу. Зі слів, начальника штабу «Національного корпусу» в Чернігові Олександра Тарнавського, до приймальні приходив чоловік, який сказав, що має отримати там гроші.

Ми зв‘язалися із Сергієм Березенком, аби запитати, чи отримував він виклик на допит та чи збирається приїздити на нього. За коментарями нардеп сказав звертатись до свого прес-секретаря Христини Чернеги.

Христина Чернега, прес-секретар Сергія Березенка: «Ми не будемо коментувати, тому що нам офіційного виклику і повісток не надходило. По ситуації в приймальні я теж не коментую».

Як сказала Наталія Реберг, участь у схемах скупки голосів за 160 статтею Кримінального Кодексу України для скупників передбачає 7 років ув’язнення, для тих, хто продав голос – обмеження волі до 2 років.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Сергій Березенко, підкуп виборців, допит, нардеп, UA: Чернігів

Добавить в:


ЦентрКомплект