Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові попрощалися з героєм (відео)

У Чернігові попрощалися з героєм (відео)

І знову місто в жалобі.Сотні чернігівців прийшли до Катерининської церкви, щоб помолитися і провести в останню путь старшого сержанта, начальника групи взводу, охорони та патрульно-постової служби, роти військової служби правопорядку чернігівського відділу Миколу Денисова. Він трагічно загинув 22 березня під час відрядження до військової комендатури міста Костянтинівка Донецької області. На фронті був з початку війни. Брав участь в обороні міста Дебальцеве, за що був народжений орденом за мужність ІІІ ступеня.

Настоятель Катерининської церкви отець Роман провів молитовний канон.

Близькі та рідні зі сльозами на очах прощалися з Героєм. Громада на знак вшанування захисника України заспівала гімн.

Миколі Денисову було лише 28, а він уже встиг побачити обличчя війни. Добровольцем пішов воювати на схід у складі 13-го батальйону територіальної оборони. Військові побратими кажуть, що він був хоробрим воїном.

Ігор Бизган, голова ГО «Спілка 13 батальйон»: «Він зарекомендував себе сумлінним воїном, який міг бути прикладом для бійців у плані сміливості. Це перший серед бійців, які проявили відвагу при першому обстрілі нашого батальйону в населеному пункті Іллінка».

Як не прикро, але в 13-му батальйоні це 60 втрата. А серед полеглих чернігівців у російсько-українській війні Микола Денисов, на жаль, уже 43.

Переживає біль втрати і колишній командир Микола Ігор Андрійченко.

Ігор Андрійченко, колишній начальник служби зв’язку 13 мотопіхотного батальйону: «Коля був дуже відповідальним працівником, службовцем, дуже порядною людиною і дуже відповідальним. Він був начальником станції, в нього були підлеглі і я був завжди спокійний, якщо Коля відповідає за якусь справу, то він виконає її досконало».

Сумують і бійці військової служби правопорядку, у складі якої герой був із 2015 року.

Сергій Сіроцький, перший заступник начальника Чернігівського відділу ВСП: «Дружній, добрий. Людина, яка не мала ніяких конфліктів в колективі. Він користувався повагою. Через те, що мав такий досвід, то його також поважав весь особовий склад».

У загиблого залишилися батько, мати і старший брат. Відомо, що Микола Денисов зустрічався з дівчиною, мав наміри одружитися, але не судилося.

Подробиці обставини його загибелі і досі розслідуються. Розділити горе сім’ї покійного прийшли і члени громадської організації «Єдина родина Чернігівщини».

Микола Шанський, голова ГО «Єдина родина Чернігівщини»: «Ми будемо підтримувати з ними зв’язок, підтримувати їх. А також будемо вшановувати Миколу разом з усіма героями, бо він цього заслуговує».

Після прощання біля Катерининської церкви тіло бійця повезли на міське кладовище «Яцево». Громада проводжала Миколу Денисова в останню путь, створивши традиційний для героїв живий коридор.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: похорон, Микола Денисов, прощання, герой, Катерининська церква, військовий, «Новий Чернігів»

Добавить в: