школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » На екрани вийшов фільм, який придумав геніальний житель хутора на Чернігівщині (відео)На екрани вийшов фільм, який придумав геніальний житель хутора на Чернігівщині (відео)

Вийшов на екрани фільм «Людина з табуретом». Автор ідеї проекту, на жаль, уже покійний режисер Леонід Кантер, який тривалий час жив на мистецькому хуторі Обирок, що в Бахмацькому районі.У фільмі «Людина з табуретом» показано подорож-гру до Тихого океану, що тривала рік. Її правила вигадав у 2004 році режисер Леонід Кантер: донести чотири кухонні табурети до чотирьох океанів, без грошей, але з камерами в руках, із піснями та виставами про любов та Україну. В останню експедицію тривалістю рік вирушили 20 учасників. Серед них ініціатор експедиції – Леонід Кантер із дружиною та донькою.

Унікальні кадри епізодів життя індіанців на Карибських островах, бандитських латиноамериканських мегаполісів, вуличні вистави на майданах і палубах кораблів, перипетії між мандрівниками, пейзажі Амазонки та Патаґонії.

Ця стрічка мала розповісти про шалені мандри Леоніда Кантера, але сценарій змінило саме життя, а точніше – смерть героя. Довести всім, що неможливе можливе, а мрії здійсненні. Створити власну «країну мрій», але випалити надію в боротьбі за Україну. Яку подорож найшаленіший мрійник вирішив здійснити останньою?

Нагадаємо, 17 березня в Чернігівському обласному молодіжному центрі відбудеться о 15:00 показ фільму «Людина з Табуретом» I «Human with a Stool».

Джерело: Cheline TV

Теги: фільм «Людина з табуретом», Леонід Кантер, хутір Обирок

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект