школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » У Чернігові затвердили правила користування громадським транспортом (відео)У Чернігові затвердили правила користування громадським транспортом (відео)

Правила користування міським пасажирським автотранспортом у Чернігові одноголосно затвердили сьогодні на засіданні виконкомі міської ради. За ними в автобусах та маршрутках впроваджується електронний квиток. Окрім цього, водії мають бути охайно вдягнені, не їздити за кермом у майках і коротких шортах. Їм також забороняється палити в автобусі, у тому числі й електронні сигарети, їсти, розмовляти за кермом по мобільному та слухати музику.Начальник управління транспорту міськради Олександр Рижий каже: приймали ці правила задля впровадженняелектронного квитка в автобусах та маршрутках. Це планують зробити з наступного року.

«Перевізник буде забезпечувати, виконувати ці правила. Стаціонарні валідатори при вході чи кондуктор буде ходити з ручною валідацією».

Компанія «Пассавто-ЛТД» обслуговує 30-й маршрут. Заступник директора Сергій Олексієнко каже, про впровадження електронної оплати в маршрутних автобусах знають.

«Погано що це переклали на плечі перевізників, будемо якось виходити з цього. Думаю десь в кінці року будемо цим питанням займатись».

Водіям автобусів за цими правилами забороняється палити в автобусі, у тому числі й електронні сигарети. Їсти, розмовляти за кермом по мобільному та слухати музику.

Євгеній Передня – водій маршрутного автобусу:
«Чому заборонять? Чому не можна слухати тихенько музику? Це заважає? Мені не заважає. Пасажирам заважає? Сумніваюсь».

Валентина Паткевич – кондукторка: «Хто любить – нехай слухає. Якщо вона йому допомагає працювати».

Яна Жигун – пасажирка: «Щодо телефону, я вважаю, що це правильно. Але музика може водія трохи розслабити, адже весь день напружений. Всі ми люди, всі розуміємо.

Я вважаю, щоб у салоні не палили. Якщо він буде виходити з автобусу, то чому б і ні. І у відведених для цього місцях».

Сергій Олексієнко – заступник директора ТОВ «Пассавто-ЛТД»: «Це залежить від культури водія. Якщо водій нормальна людина, то він не буде ставити шансон або подібні пісні вище 50-ти децибел, щоб ці пісні слухали всі пасажири автобусу».

Також, за цими правилами, водії мають бути охайно вдягнені, не їздити за кермом у майках і коротких шортах.

Максим Ковальов – водій маршрутного автобусу: «Ви зайдіть влітку до маршрутки з градусником і поміряйте температуру. Про майки кажуть люди, які сидять у кабінеті під кондиціонером. Або зробіть автобус з кондиціонером. Я буду тоді сидіти в краватці. Вони ж придумали жилетки. Синтетичні жилетки давали нам».

Сергій Олексієнко – заступник директора ТОВ «Пассавто-ЛТД»: «З кінця березня, початку квітня ми будемо слідкувати, щоб водії їздили в формі».

Контролювати виконання цих правил, каже Сергій Олексієнко, перевізник не зможе. Радить скаржитися на порушення самим пасажирам.

«Проконтролювали на тому ж самому ЗАЗі, водій сказав що не буде слухати , від’їхав одну зупинку і знову включив – це нереально проконтролювати.

Якщо надходять скарги, тоді вже зовсім інша розмова з водієм. Особливо коли пасажири присилають фото або відео. Це є беззаперечним доказом і тоді ми такого водія на перший раз відсторонюємо від роботи на тиждень, на другий раз звільняємо і все».

UA: Чернігів

Теги: виконком, громадський транспорт, маршрутки, перевізники, водії, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект