школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа ОптимаТиждень без газу (відео)

Вже більше тижня 8 квартир на вулиці Героїв Чорнобиля, 1 сидять без газу. Про це повідомив мешканець будинку, який звернувся на телебачення з такою проблемою. Він розповів, що 3 березня один із сусідів зателефонував до аварійної служби та повідомив, що в під’їзді пахне газом.Микола Бочок, житель будинку: «С 7 этажа из 28 квартиры соседи пожаловались, что слышали запах газа. Вызвали аварийку. Они приехали, обошли все квартиры с газосигнализатором. Мы говорим, что нигде ничего не слышим. И я сказал, что был запах когда-то в 15 квартире. Они спустились туда. Хозяин им дверь не открыл. Может его не было или побоялся открыть. Они развернулись и перекрыли стояк».

В результаті без газу опинилося 8 квартир.

Наталія Свириденко, речник ПАТ «Чернігівгаз»:
«З огляду на те, що ситуація є аварійною і це загрожувало вибухом 9-поверхового будинку, було прийнято рішення про відключення всього стояку».

На наступний день мешканці будинку самі знайшли жителя квартири і викликали аварійну службу для вирішення проблеми.

«Газовщики сказали, что мы опломбируем газовую плиту. Дед возражал, потому что я за газ плачу и не дал. Ну раз не даешь, то они развернулись и уехали. А после этого нам сказали, что мы должны обращаться не в аварийную службу, а в службу эксплуатации», - каже Микола Бочок.

Наталія Свириденко, речник ПАТ «Чернігівгаз»:
«На наступний день фахівці аварійно-диспетчерської служби вже потрапили до приміщення. Господарю було надано детальну інформацію щодо подальших його дій, а також щодо необхідності техобслуговування газоспоживаючого обладнання, яке знаходиться в його квартирі. На даний час планово-технічне обслуговування (ПТО) вже не надається. Це відмінено законодавством. Аварійно-диспетчерська служба не обслуговує газові прилади і не ремонтує їх, тобто для того, щоб замовити цю послугу, споживачу потрібно було звернутися до центру обслуговування клієнтів, укласти договір і оплатити цю послугу».

Як повідомила Наталія Свириденко, наразі хазяїн квартири вже звернувся до центру обслуговування та оформлює документи. Вона також запевнила, що в найближчі дні проблема буде вирішена і можливо вже сьогодні людям знову підключать газ.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Теги: Героїв Чорнобиля, газ, «Новий Чернігів»

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект