школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Фото и Видео » Фестиваль кольорових млинців пройшов сьогодні у Прилуках (відео)Фестиваль кольорових млинців пройшов сьогодні у Прилуках (відео)

Фестиваль кольорових млинців пройшов сьогодні у Прилуках. Так у місті на центральній площі відсвяткували проводи зими та зустріч весни. Деталі – в сюжеті наших прилуцьких колег.Серед гостинців на народному гулянні у Прилуках найбільше млинців. Вони тут жовтні, шоколадні, червоні і сині.

Ілона Охріменко, учасниця фестивалю кольорових млинців: «Ми використовували бурячний барвник, морквяний і також ми використовували нероганічні барвники для наших млинців. Різні начинки – брали шоколад, сир, для соуса ми брали мед та сметану і також ще варення брали.»

Владислав Осаулко, учасник фестивалю кольорових млинців: «Прийшла весна яка є різнобарвною порою року, тому ми вирішили саме так показати цю прекрасну пору року, теплотою щирістю добром.»

У Ольги Котеленець на ятці 8 видів млинців. Додає у тісто какао, каже жінка, і робить ось таке млинцеве сонечко.

Поруч із млинцями колекція ляльок мотанок. Королева серед них лялька-масляна, каже Ольга.

Із млинців прилуцькі господині накрутили фігури.

Людмила Кобзиста, учасниця фестивалю кольорових млинців: «Це символ українського достатку. Ми бачимо що ця жінка пишна ми бачимо шо вона розкішна. Погляньте яка в неї спідниця, скільки там рюшечок. Ми бачимо її розкішний одяг а значить мистецтво наших майстринь воно є безмежним як і фантазія».

Окрім млинців, на центральній площі Прилук сьогодні працювали розважальні локації для дітей, фотозони, ярмарок. Містян пригощали козацькою кашею, веселили жартівливими виступами місцевих артистів. Можна було власноруч відпустити у небо голуба, загадавши бажання.

UA: Чернігів

Теги: млинці, Прилуки, весна, UA: Чернігів

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект